دیدار صمیمی امام جمعه کرمان با دانشجویان برگزار شد

[ad_1]

دیدار صمیمی امام جمعه کرمان با دانشجویان برگزار شد

ایسنا/ کرمان نشست صمیمی نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه کرمان با مددجویان کرمانی در سلسله نشست های کارگروه طرح با جوانان دفتر دانشگاه، نماینده ولی فقیه استان امروز 26 بهمن ماه در دانشگاه پیام نور برگزار شد. در این دیدار نمایندگان تشکل های دانشجویی استان مهمترین درخواست ها و دغدغه های خود را مطرح کردند و امام جمعه کرمان نیز به این دغدغه ها پاسخ داد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در این دیدار با بیان اینکه جغرافیا، تحرک و جمعیت به ویژه گروه جمعیت جوان سه عنصر تشکیل دهنده یک کشور. قدرت: ما با جوانان تحصیلکرده روبرو هستیم که باید با مشکلات اساسی و مهم خود مانند ازدواج و اشتغال دست و پنجه نرم کنند و این امکان پذیر است.
وی افزود: مشکل اشتغال با برنامه و برنامه قابل حل است و آنچه برای کشور مفید و موثر است نیروی انسانی با دانش، انگیزه و مهارت است. نیروی انسانی، برنامه و امکانات، سه رکن پیشرفت است و شهید سلیمانی به عنوان یک انسان، جبهه مقاومت را پایه گذاری کرد و با رشادت و رشادت تمام، تسلیم رهبری آن شد و منشأ تحولات مهمی در جهان اسلام شد.
نماینده ولی فقیه استان با اشاره به ضرورت شفافیت در بسیاری از مسائل، افزود: ما حق داریم در مورد کارکنان و مدیریت شفاف باشیم و آن را در چارچوب دین بخواهیم.
حجت الاسلام محمدعلی پورموحی آبادی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان نیز با تبریک میلاد امام علی (ع) با اشاره به خطاب امام علی (ع) به کمیل بنزیاد گفت: لطفا شخصیت خود را پنهان کنید، سعی کنید. به «نشناس و بیشتر سکوت کن تا سالم بمانی»، گفت: نمونه این حدیث در زمان ما شهید سلیمانی است که دنبال شهرت نبود و خدا او را دوست دارد، پس وقتی با خدا معامله می کنی و قدم بر می داری تا بخواهی. خدایا معامله سودمندی خواهی داشت.
در این جلسه رسیدگی به وضعیت سیل زدگان جنوب کرمان، غنی سازی نماز جمعه، ایجاد دغدغه فرهنگی در بین مسئولان استانی، جهاد تبیان، اشتغال جوانان، شفافیت آرا و مشارکت نمایندگان در مسائل مختلف و برخی از مسائل اداری استان از جمله مواردی است که مهمترین الزامات و موضوعات مطرح شده توسط نمایندگان سازمانها . او دانش آموز استان است.

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.