دو برابر شدن ذوب آهن در نیمه نهایی لیگ برتر انگلیس / کاظمی

[ad_1]

تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان با درخشش ارسلان کاظمی و سجاد مشایخی به نیمه نهایی لیگ برتر انگلیس راه یافت.

به گزارش ایسنا، در دیدار فینال امروز (سه شنبه) 9 فروردین 1401 از دور برگشت مرحله حذفی لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، تیم ذوب آهن اصفهان حریف خود کاله مازندران را شکست داد و حریف خود را به زمین زد. . 1-0 پیش افتاد.

شاگردان فرزاد کوهیان در این دیدار خوب شروع کردند و نیمه اول را با نتیجه 17 بر 27 به سود خود به پایان رساندند، سپس با وجود اینکه در نیمه دوم 16 بر 23 شکست خوردند، نیمه اول را با نتیجه 43 بر 40 و پیروزی متمایز به پایان رساندند. .

با شروع نیمه دوم باز هم این تیم ذوب آهن بود که کار را در اختیار داشت و با بردهای 14 بر 18 و 14 بر 16 در دور سوم و چهارم، در مجموع 77 بر 68 کاله مازندران را شکست داد. دور نتیجه 1-0 است.

ارسلان کاظمی ملی پوش ذوب آهن اصفهان در این بازی با کسب 15 امتیاز، 15 ریباند و یک پاس منجر به گل بهترین بازیکن تاریخ شد. سجاد مشایخی، دروازه بان ملی پوش ذوبی ها با 23 امتیاز، 5 ریباند و 5 پاس منجر به گل، 28 تاثیر به ثمر رساند و بهترین گلزن زمین شد.

جلال آقامیری مهاجم کاله مازندران نیز در این دیدار دو گل به ثمر رساند. او با 14 امتیاز، 10 ریباند و 4 پاس گل، 22 گل به ثمر رسانده و بهترین بازیکن شمال است.

تیم هایی که تاکنون به نیمه نهایی لیگ برتر انگلیس راه یافته اند:

1) شیمیدان قم

2) شهر گرگان

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.