دولت گرفتار حاشیه ها نمی شود – ایسنا

[ad_1]

دولت به سود وابسته نیست

رئیس‌جمهور از تمامی دستگاه‌های مسئول از جمله وزارت راه و شهرسازی و شهرداری‌های زیرمجموعه دولت مرکزی خواست تا رعایت دقیق مقررات بهداشتی را در تمامی اماکن عمومی به‌ویژه اتوبوس‌ها، متروها و هواپیماها رعایت کنند.

به گزارش ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی بعدازظهر یکشنبه در جلسه هیئت دولت با تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر و 22 بهمن اظهار کرد: دستاورد انقلاب اسلامی است.

رئیس جمهور شاخصه های اصلی دولت را مردمی، تحول آفرین و عدالت محور برشمرد و خاطرنشان کرد: فضای حاکمیت کار، کار و کار برای مردم است و به حاشیه نمی رود.
رئیسی در بخشی دیگر از سخنان خود به موضوع آزادسازی دریاها و رودخانه ها پرداخت و گفت: هر دستگاه اجرایی که در قسمتی از رودخانه یا دریا ساخته شده است باید نور داشته باشد و برای رفع این دخل و تصرف و ادعای خود نظر دهد. اولین نهاد مجری قانون در این زمینه باید دولت مردمی و ادارات زیرمجموعه آن باشد.
در عین حال وزارت کشور با هماهنگی دستگاه‌های ذیربط اعم از استان‌ها و شهرستان‌های مرکزی، همراه با آزادسازی رودخانه‌ها و دریاها، برنامه و آیین‌نامه جامع و دقیقی را برای مدیریت و بهره‌برداری از آن تهیه کند. منطقه آزاد شده برای تامین امنیت و فضا «امکانات فرهنگی و اجتماعی باید به بهترین نحو توسط مردم استفاده شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.