دغدغه معیشتی معلمان باید برطرف شود

[ad_1]

ایسنا/ کرمانشاه استاندار کرمانشاه می گوید باید برای رفع دغدغه معیشتی معلمان تلاش کنیم.

بهمن امیری مقدم ظهر امروز (8 اردیبهشت) در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با اشاره به اینکه معلمی پیشه انبیا است، گفت: معلمان نقش مهمی در ساختن آینده کشور دارند و از جایگاه والایی برخوردارند. . و شهرت

وی با اشاره به زندگی روزمره فرهنگیان تصریح کرد: رفع دغدغه ها و دغدغه های فرهنگیان یکی از مهمترین وظایف کارکنان است.

استاندار کرمانشاه افزود: اگر مشکل معیشتی فرهنگیان حل نشود، انتظار نمی رود که بر کیفیت کار آموزشی آنها تأثیر منفی بگذارد که جامعه باید عواقب آن را متحمل شود.

امیری مقدم با اشاره به در پیش بودن هفته بزرگداشت مقام معلم از همه دستگاه های انتظامی خواست در راستای تکریم معلمان و تکریم هر چه بیشتر معلمان تلاش کنند.

امیری مقدم با بیان اینکه کرمانشاه باید به جایگاه سابق خود بازگردد، تصریح کرد: کرمانشاه پنجمین استان کشور است و از معلمان و جامعه فرهنگیان می خواهیم تمام تلاش خود را برای بازگرداندن کرمانشاه به جایگاه واقعی خود انجام دهند.

وی در ادامه به شناسایی حدود 9 هزار دانش آموز ضعیف از نظر تحصیلی اشاره کرد و گفت: این معضل نیازمند آسیب شناسی است و باید زمینه ای فراهم شود تا هر چه زودتر عقب ماندگی دانش آموز جبران شود و قدرت افزایش یابد. «عمل علمی آنها.

امیری مقدم خواستار جذب معلمان واجد شرایط در مناطق محروم شد و گفت: این اقدام می تواند در ایجاد عدالت آموزشی و ارتقای وضعیت یادگیری آنها موثر باشد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.