دستگیری عامل اسیدپاشی در یکی از پارک‌های شهرستان شهریارفرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری فردی که به چند نفر از بانوان در حال ورزش در یکی از پارک‌های شهرستان شهریار اسیدپاشی کرده بود، خبر داد.

به گزارش ایسنا سردار  کیوان ظهیری با اعلام این خبراظهارکرد: در پی وقوع یک فقره اسید پاشی به چند نفر از بانوان در حال ورزش در یکی از پارک‌های شهرستان “شهریار” در روز گذشته و انتشار تصاویر آن در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، بلافاصله شناسایی و دستگیری عامل اسیدپاشی به صورت جدی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی غرب استان تهران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: در جریان وقوع این اتفاق، یک خانم از ناحیه پشت پا دچار آسیب دیدگی جزئی شده بود که جهت درمان به بیمارستان منتقل شد و لباس سه نفر دیگر از بانوان نیز مورد اسید پاشی قرار گرفته بودند که آسیب جسمانی متوجه آنان نشده بود.

ظهیری در ادامه اظهارکرد: با انجام تحقیقات از محل حادثه، بازبینی دوربین های مدار بسته مشرف به محل وقوع حادثه و اخذ اظهارات آسیب دیدگان اسیدپاشی، تصویر و چهره عامل اسیدپاشی به دست آمد و در کمتر از ۲۴ ساعت در عملیاتی از سوی ماموران پلیس آگاهی غرب استان تهران، متهم در شهر اندیشه “شهریار” دستگیر شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اعلام اینکه، متهم فردی ۳۲ ساله و دارای سوابق کیفری سرقت، حمل موادمخدر و تخریب اموال عمومی بود، تصریح کرد: او در تحقیقات و بررسی های پلیس به جرم خود اعتراف و اذعان کرد ۱۰ روز پیش از کمپ ترک اعتیاد ترخیص شده است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، ظهیری در پایان با تاکید بر برخورد قاطع و قانونی پلیس با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت خاطرنشان کرد: آرامش مردم اولویت پلیس در اجرای ماموریت ها و وظایف محوله است و خادمان مردم در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

انتهای پیامخبرهای مهم

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *