در فرآیند تصمیم‌گیری، ما ترکیبی از بخش‌های اقتصادی و دلسوزان داخلی داریم

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان امام جمعه اهواز گفت: در حال حاضر در شرایط سختی به سر می بریم اما خدا را گواه می دهم که جمعی از نخبگان اقتصاد کشور و جمعی از دلسوزان اقتصادی کشور دور هم جمع شدند و ماه ها روی طرح کار کردند. (دموکراتیزاسیون یارانه ای).» و به تصمیمی رسیدند که باید گرفته می شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدنبی موسوی فرد در خطبه‌های امروز نماز جمعه اهواز، اظهار داشت: از امت‌های مسلمان ایران به‌ویژه خوزستان که در خط مقدم همه مشکلات هستند تشکر می‌کنم. 43 سال از انقلاب می گذرد و امت اسلام همچنان در هر عرصه و عرصه ای حضور دارند. ملتی صبور، شکرگزار، مقاوم، پایدار و پایدار و اگر این ملت در اوایل اسلام بودند، امیرالمومنین علیه السلام در خانه نبود.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: امام زمان نیز به این مملکت افتخار می کند و بنیانگذار انقلاب فرمودند که من بعد از دوستان شهید، همنشینی بهتر از دوستانم در کشور ندارم، اسلام ایرانی. دوستان عزیز سخت ترین فشارها را در 43 سال متحمل شدید و همیشه جلوتر از مسئولین هستید. هر جا لازم باشد همه چیز را در اختیار انقلاب می گذارید چون متوجه می شوید فرزند پیغمبر مثل امام بزرگوار آمده است و بعد رهبر انقلاب داریم و همه پشتش هستند.

امام جمعه اهواز می فرماید: کسانی که جان شما را دادند، شهدا، اسرا و آزاده کردند و دشمن هم چون در صحنه نظامی نمی تواند شما را شکست دهد، اکنون از چند منطقه وارد شده است. یکی از سخت ترین عرصه ها جنگ اقتصادی است.

وی اعلام کرد: وقتی دین حاکم باشد همه چیز برای انسان فراهم می شود; معیشت، اقتصاد، شغل و همه نیازهای انسان تامین می شود و اینکه چرا این مهم محقق نمی شود، نیاز به تحلیل دقیق دارد، اما من می گویم قبول داریم که ملت این خانواده هیچ گاه برای اقتصاد و شکم خود ایستادگی نکردند و همه در آن جان باختند. انقلاب که احیای دینی است. اما دوستان عزیز در اوایل اسلام در یک محاصره اقتصادی به جایی رسیدیم که درخت خرما بین هفت نفر رد شد و ظلم و ستم را تحمل کردند سخت ترین تلاش در 23 سال در روزگار پیامبر و امروز دین به سراغ من و شما آمده است.

وی خاطرنشان کرد: البته زمانی که به فرموده مقام معظم رهبری به اوج می رسد باید آوار و جراحات برجای بگذارد و پایبندی به اصول البته سخت است. دشمن طمع، اگر در جنگ اقتصادی پیروز شود، البته می خواهد کارهایی بکند که در جنگ نظامی نمی شود، اما شما نه تنها در جنگ نظامی، فرهنگی و اقتصادی، بلکه شبانه روز هم ثابت کرده اید. این کشور. موشک هم متوقف شد.

موسوی فرد افزود: در شرایط سختی قرار داریم که یک مرد اشرافی ریاست قوه مجریه را بر عهده دارد، به خدا شهادت می دهم جمعی از نخبگان اقتصادی کشور و جمعی از مردم فهیم، احساسات اقتصادی کشور ماه ها بود که جمع شده بود. طرح (طرح دموکراتیزه سازی یارانه ها) جواب داد و به تصمیمی رسیدند که باید انجام می شد و کار نمی شد، ادامه دهید تا شما مردم جانب این دولت را بگیرید و آستانه خود را بالا ببرید.

ادامه هید

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.