در تماس تلفنی روسای جمهور ایران و صربستان چه گذشت؟

[ad_1]

در تماس تلفنی روسای جمهور ایران و صربستان چه گذشت؟

رئیس جمهور ایران در پاسخ به تماس تلفنی الکساندر وو چ آی، رئیس جمهور صربستان، تاکید کرد که امکان گسترش روابط مفید بین تهران و بلگراد وجود دارد.

به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی شامگاه دوشنبه در تماس تلفنی اظهار کرد: ظرفیت های متنوع موجود در دو کشور باعث شده تا روابط و تعاملات تهران-بلگراد به سطحی بسیار بالاتر از آنچه که هست ارتقا یابد. در حال حاضر در دسترس است.”
رئیس جمهوری صربستان خطاب به رئیس جمهور صربستان گفت: گسترش روابط دوجانبه ایران و صربستان زمینه خوبی برای ارتقای سطح روابط بین المللی دو کشور ایجاد می کند. وی افزود: آماده استقبال از شما در تهران هستیم و مطمئن هستم که گفتگوها و رایزنی های ما در این سفر نقش موثری در گسترش روابط دو کشور خواهد داشت.
الکساندر وو در این تماس تلفنی فرا رسیدن عید سعید فطر را به رئیس جمهور و ملت ایران تبریک گفت و افزود: ظرفیت و فضای زیادی برای همکاری در بالاترین سطح داریم.
رئیس جمهور صربستان با ابراز تمایل برای سفر به ایران، تصریح کرد: همراهان خود را در بالاترین و بهترین سطح ممکن قرار می دهم تا بتوانیم در همه زمینه های موجود برای گسترش همکاری ها گفتگو و مشورت کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.