دانلود نسخه کامل فصل سوم فصل ششم جوکر با کیفیت عالی

[ad_1]

دانلود قسمت 3 فصل 6 سریال جوکر با کیفیت و کمیت عالی به صورت رایگان با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها میتوانید دسترسی داشته باشید.

به گزارش ایسنا به نقل از سرزمین الیتسریال جوکر فصل ششم پایانی قسمت سوم به کارگردانی احسان علیخانی و کارگردانی سیامک انصاری یکی از پرطرفدارترین سریال های امروزی است. با شنیدن نام جوکر مطمئناً همه ما جوکر را در تاریخ سینما به یاد داریم. جوکر به عنوان شخصیتی با شخصیت سینمایی منحصر به فرد، در این مسابقه تعریف ساده تری دارد: «همه می خندند!» این خلاصه ای از این مسابقه است که در ادامه در مورد ویژگی ها و شرایط آن بیشتر توضیح خواهیم داد. و حالا جوکر فصل ششم را در فینال فصل سوم داریم. در این فصل، لیدرهای دوره های قبل در دو فصل متشکل از پنج قسمت برای تعیین قهرمان و برنده به مصاف یکدیگر رفتند. در دومی، می توانید فصل ششم جوکر، قسمت سوم نهایی را دانلود کنید.

    دانلود نسخه کامل فصل سوم فصل ششم جوکر با کیفیت عالی

برای دانلود فصل 3 سریال جوکر فصل 6 روی لینک زیر کلیک کنید یا ضربه بزنید:

دانلود قسمت سوم پایانی فصل 6 جوکر

    دانلود نسخه کامل فصل سوم فصل ششم جوکر با کیفیت عالی

بازیگران قسمت اول فصل ششم پایانی جوکر قسمت سوم

در این قسمت از سریال جوکر یوسف تیموری، بیژن بنفشه خواه، رضا شفیعی جم، سهیل مستجابیان، شهرام قائدی، محمدرضا علیمردانی، عباس جمشیدی فر، ایمان صفا و هومن حاج عبداللهی به عنوان هنرمند به ایفای نقش پرداختند.

تحلیل عملکرد عباس جمشیدی فر در قسمت سوم فصل ششم پایانی جوکر

چگونه می خندد؟

او حرکت جالبی انجام داد و چند بار انگشتانش را به هم زد و سهیل مستجابیان را جلوی خود گرفت و به هومن اشاره کرد. سهیل که اصلاً لبخند نمی زد با این حرکت سعی کرد خنده اش را زنده نگه دارد. جمشیدی مدام برای خودش راه می رود و از راه هایی برای نخندیدن می گوید. وقتی بالاخره به جوکرتایم رسید، او با گذاشتن دیالوگی از کشاورزان باقیمانده داستان «پیرمرد رفت پیاده روی» را ساخت که البته در ابتدا سرخ‌رنگ به نظر می‌رسید و هنوز نمی‌دانیم کیست. کارت دریافت شده

در فصل دو، اگر دخالت یوسف تیموری نبود، زمان شوخی های او را خیلی راحت تر حدس می زدیم. تیموری عملا عملکردش را خراب کرد. با وجود دریافت کارت زرد، باعث افزایش زمان جوکر و کسل کننده به نظر می رسید، در نهایت جمشیدی به مراتب موقعیت خود را از دست داد.

چطور لبخند نمی زنی؟

آخرین بار امیرسلیمانی برای جلوگیری از خنده سرش را با پرانتز سرش را برید و این بار دستش را به چسب بزرگی برد و آن را دور دهانش چسباند. البته اخطار گرفت و مجبور شد بازش کنه اما صورتش با اون چسب واقعا خنده دار بود. او در نیمه های مسابقه از دست یوسف تیموری فرار کرد. تیموری می خواهد با او سلفی بگیرد و اجازه نمی دهد. زمانی که تیموری عکس سر عباس را روی بدن کروکودیل به او نشان داد، در نهایت خندید و اولین کارت زرد خود را دریافت کرد.

در قسمت دوم چون دیگر دستش را جلوی دهانش نمی برد، لب هایش را جمع می کند تا دیگر لبخند نزند. البته در این قسمت تیمور بیشتر عصبی است و کمتر خندان است.

سریال رئالیتی شو و جوکر فصل آخر فصل 6 قسمت 3

مسابقات جوکر یا به فارسی جوک یا جوک، ناظر و مجری یا مجری دارد. در هر فصل، 8 هنرمند 6 ساعت فرصت دارند تا با هم در یک خانه مبله، با نمایش های مختلف، با هم بخندند و آنها را از بازی خارج کنند، نه اینکه به خودشان بخندند.

فضای مشترک اتاقی که شرکت کنندگان در آن حضور دارند و محل برگزاری مسابقه دارای طراحی مشابه فضای خانوادگی با اتاق نشیمن و آشپزخانه است. علاوه بر اتاق شرکت کنندگان، اتاق لوازم جانبی و آرایش نیز وجود دارد. شرکت کنندگان در طول بازی هر زمان که بخواهند وارد این اتاق می شوند و ابزاری را از آنجا می آورند یا ظاهر خود را تغییر می دهند تا بتوانند با آن دیگران را بخندانند.

برای شما دانلود فصل سوم فصل ششم جوکر ما گذاشتیم. به امید دیدن و دانلود قسمت 3 فصل 6 جوکر راضی باشید.

انتهای گزارش تبلیغاتی

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.