دامداری استان قم یکی از سرمایه های مهم تولیدی کشور است

[ad_1]

دامداری استان قم یکی از سرمایه های مهم تولیدی کشور است

ایسنا/ قم رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم در نشست صمیمی با کشاورزان با بیان اینکه این استان با حدود 7 هزار راس دام یکی از مهمترین مراکز پرورش دام در کشور است، گفت:

محمدرضا حاجی رضا ضمن تاکید بر نقش تشکل ها گفت: تلاش کرده ایم با ارتباط و تعامل مستمر با نهادها.سازمان مشکلات را به نفع جامعه و مردم حل کنیم.
وی با تاکید بر پیگیری حل مشکلات صنعت دامپروری افزود: یکی از ماموریت های ما در مجموعه جهاد کشاورزی رفع مشکلات دامداران است و تعهدات خود را بر عهده گرفته ایم و انجام خواهیم داد. بهترین.”
حاجی رضا در ادامه این نشست گفت: استان قم در حوزه کشاورزی و دامداری از اهمیت ویژه ای برخوردار است، کشاورزی استان با گله های دام و طیور برای کل کشور شناخته شده است.
رئیس بنیاد جهاد کشاورزی استان قم با اشاره به اینکه سرمایه گذاری بزرگی در حوزه دامپروری استان قم انجام شده و باید از این سرمایه عظیم صیانت شود، گفت: کشاورز دوستان کشاورز با وجود مشکلاتی که در دامداری وجود دارد با تمام توان مقاومت می کنند. جنگ اقتصادی و اگر تولید بدون تلاش کشاورزان انجام نشود، امنیت غذایی به خطر می افتد.
حاجی رضا افزود: در فاز جدید تمام تلاش خود را کرده ایم تا ظرفیت دامداری استان قم را به مسئولان استانی و کشوری معرفی کنیم و ضمن تلاش برای بالا بردن نیاز دامداران، مردم در جلساتی با مدیران کشوری و شوراهای استانی با کمال میل و رغبت اقدام کنند. می توانیم به نتایج دلخواه برسیم.
در ابتدای این جلسه نمایندگان برخی از خانوارهای دامی مشکلات و الزامات را مطرح کردند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.