خرید کمپرسور اسکرال با ضمانت بهترین قیمت مستقیم از واردکننده

خرید کمپرسور اسکرال با ضمانت بهترین قیمت مستقیم از واردکننده
کمپرسور اسکرال

از کاربرد و ویژگیهای این کمپرسورها میتوان به کاربرد گسترده در سیستم های تبرید و تهویه مطبوع، طول عمر و بازده بالا، کیفیت مطلوب قطعات، مکش کامل گاز مبرد در سیستم و محافظت در مقابل ضربه به هنگام ورود مایع مبرد به کمپرسور اشاره کرد. می توان با پلاک خوانی در مورد کمپرسور مورد نظر اطلاعات لازم را به دست آورد و اقدام به انتخاب کمپرسور مناسب با سیستم تهویه مطبوع یا سیستم های تبریدی نمود. با مطالعه و بررسی تمامی این مشخصات فنی کمپرسورها، می توانید به راحتی اقدام به انتخاب کمپرسور اسکرال بیتزر مناسب نمایید. کمپرسور دانفوس نیز مانند تمامی محصولات دانفوس از طراحی های فوق العاده این شرکت بهره مند است. در حالی که منجر به افزایش 5 درصدی توان سیستم های برودتی نیز می گردند. شرکت کوپلند زیر مجموعه از شرکت امرسان امریکا است که کمپرسور هایی تحت عنوان اسکرال و DWM تولید می کند. کمپرسور اسکرال کوپلند مدل ZR94 KCE-TFD – سه فاز از کمپرسور های تولیدی برند کوپلند بوده و وزنی معادل 57 کیلو گرم دارد. ᠎Con te nt w᠎as creat᠎ed by ᠎GSA Content  Ge nerator DEMO.

کمپرسور اسکرال

مدل های مختلف کمپرسور های دانفوس توانایی تولید برودت در کاربردهای بالای صفر تا زیر صفر را دارا می باشند و در صورت انتخاب صحیح کمپرسور و روغن مصرفی با گاز های R22، R407C، R404A، R507C سازگاری کامل دارند . سری H از کمپرسور های دانفوس محدوده ای از کمپرسور های اسکرال این کمپانی را شامل می شود که در شش مدل طراحی و تولید شده است. سطح صدای پایین در این سری از کمپرسورهای دانفوس به علت پوشش آگوستیک کمپرسور یکی از مزیت های خوب این سری می باشد و همچنین سری H کمپرسور اسکرال، از مقاومت ویژه ای در برابر ضربه های ناشی از ورود مایع به کمپرسور برخوردار می باشد. یکی از نکات بارز اسکرال، این است که بخاطر تخلیه دائمی و تقریبا یکنواخت گاز، لرزش و صدای کمتری در مقایسه با انواع سیلندر پیستونی دارد. کمپرسور قطعه ای که انرژی مصرف کرده و گاز مبرد را از فضای اواپراتور به داخل می کشد و پس از آن که عملیات فشرده سازی را به شکل کامل انجام داد، این گاز مبرد را وارد فضای کندانسور می کند.

ویژگی مهم سری H کمپرسور اسکرال دانفوس توانایی کارکرد در محدوده دمایی مختلف می باشد به گونه ای که میتوان از این سری در اواپراتور های با دمای بالا و پایین استفاده نمود. ساختار و کارکرد این نوع کمپرسور بسیار جالب است چرا که قطعات حلزونی آن می تواند هوا را متراکم فشرده کنند. دانفوس به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان کمپرسور های برودتی و لوازم کنترلی در اکثر کشور های اروپایی نمایندگی فعال دارد. سری SM، سری بعدی از کمپرسور های اسکرال دانفوس می باشد که قدرت و سایز های بزرگتری نسبت به سری H دارد و برای کاربردهایی که دمای اواپراتور در آنها بالا و یا پایین می باشد مناسب است. یکی دیگر از مزیت های اصلی این سری از کمپرسور های دانفوس، مقاومت بالای آنها در برابر ضربه وارده در هنگام ورود مبرد به کمپرسور می باشد. این مسئله منجر به اختلال در فرایند عملکردی سیستم نموده و می تواند به قسمت های دیگر سیستم نیز آسیب جدی وارد کند. در کمپرسور اسکرال دانفوس سری SM نیز مانند سری H برای کاهش سطح صدا از پوشش آکوستیک استفاده شده است.

شامل سه مرحله مکش، تراکم و تخلیه میشود.

هر سیکل کمپرسور اسکرال شامل سه مرحله مکش، تراکم و تخلیه است. کمپرسورهای تک مرحله ای در اکثر سیستم های سرمایشی و گرمایشی منازل یافت می شوند. هر سیکل کمپرسور اسکرال شامل سه مرحله مکش، تراکم و تخلیه میشود. کمپرسور اسکرال کوپلند تکفاز ZR36K3EPFJ با ظرفیت 3 تن تبرید از سری ZR کمپرسور اسکرال کوپلند است که سازگار با گاز مبرد R22، قابل استفاده در انواع سیستمهای سرمایشی نظیر چیلر تراکمی آبی و چیلر تراکمی هوایی می باشد. این سری از کمپرسورهای ساخته شده توسط شرکت کوپلند قابل استفاده در سیستم چیلر هوا خنک تا ظرفیت 900 کیلووات و همچنین سیستم های تهویه مطبوع تجاری و مسکونی سبک می باشد. کمپرسوردانفوس به عنوان کمپرسور سردخانه، کمپرسور صنعتی، کمپرسور چیلر و در کاربرد های دیگر مورد مصرف قرار می گیرد. 2. کمپرسورهای اسکرال کوپلند، قابلیت تطبیق کامل با ظرفیت و توان مصرفی در بارهای متفاوت را دارا میباشند و بازده انرژی بهینهتری نسبت به دیگر انواع کمپرسورها را دارند. در برخی کمپرسورهای “دور ثابت”، با بلند کردن و یا جابجا کردن یکی از مارپیچها از محل نرمالشان، ظرفیت برودتی کنترل میشود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با لیست قیمت کمپرسور اسکرال کوپلند وب سایت خود باشید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.