خرید کالای ایرانی باید به یک فرهنگ غالب تبدیل شود

[ad_1]

ایسنا/ البرز معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: تولیدکنندگان داخلی باید توجه بیشتری به کیفیت محصولات خود داشته باشند و سعی کنند مردم را به خرید بیشتر تشویق کنند. ”

حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رسولی در بازدید از کارخانه لوازم خانگی مادیران در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، بر لزوم حمایت از کالای خود ایران تاکید کرد و گفت: از تولیدکنندگان داخلی حمایت مناسبی صورت نگرفته است و اگر موانع تولید برداشته شود، شاهد رشد اقتصاد داخلی خواهیم بود.

حجت الاسلام و المسلمین رسولی با تاکید بر اینکه دولت و مردم مسئولیت حمایت از کالای ایرانی را بر عهده دارند، افزود: شاید دور از واقعیت نباشد که بگوییم وظیفه شهروندان در قبال اقتصاد است. اقتصاد کشور در این زمینه کمتر از تعهد دولت ها نیست و مردم باید از کالای ایرانی حمایت کنند و فرهنگ خرید کالای ایرانی به یک فرهنگ غالب تبدیل شود.

حجت الاسلام و المسلمین رسولی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از کالای ایرانی و تولیدکنندگان داخلی، گفت: تولیدکنندگان داخلی باید توجه بیشتری به کیفیت تولیدات خود داشته باشند و سعی در تشویق داشته باشند. مردم بیشتر بخرند.”

گفتنی است شرکت مادیران با استقرار کارخانه های تولید لوازم خانگی در فرودگاه پیام و منطقه ویژه اقتصادی، فرصت های شغلی بسیاری را برای جویندگان کار ایجاد کرده است.

مادیران با اشتغال مستقیم 400 نفر در بزرگترین کارخانه تولید لوازم خانگی استان البرز و 6000 نفر به صورت غیر مستقیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.