خرید لیبل پشت چسبدار

 

خرید لیبل پشت چسبدار مطالب از روی پوشش لاستیکی با کمک فشار استوانه سوم (Impression Cylinder) به روی برچسب منتقل می گردد. بسته به نوع استفاده، این پوشش ها می توانند به صورت سراسری و یا فقط در بخشی از محصول مانند درب آن مورد استفاده قرار گیرند. این نوع غلاف شرینگ نیز تمام بدنه ظرف و بطری را تا ابتدای درب پوشش می دهد. در این حالت، غلاف تنها به دور درب محصول انداخته می شود و بعد از هدایت از تونل حرارتی دستگاه شرینگ پک درب کالا مهر و موم می گردد. این لیبل ها می توانند در انواع اشکال هندسی برش بخورند. گلاسه، نیمه گلاسه، مات از انواع رایج این نوع بوده و همچنین به دو صورت چسبی و معمولی هم تولید و عرضه می شود. ، انواع قالب ها با برش خاص ، انواع روکش های سلفون یووی ، تولید محصولات خاص با مرکب های خاص و متریال های جدید برای مشتریانی که می خواهند در بازار خوش بدرخشند . بنا بر مواد به کار رفته در تولید سلفون معمولا رایج ترین انواع موجود در بازار سلفون opp، ترسبافون، متالایز، صدف، cpp و…

درباره ی لیبل پشت چسبدار

خرید لیبل چاپی  یا به اصلاح برچسب کاغذی برای چسباندن بر روی محصولات ، بطری ، ظرف ، بسته بندی با انواع جنس و روکش جهت اطلاع رسانی یا نمایش برند مورد استفاده قرار می گیرید در واقع به محصول اعتبار می بخشد ، که با کندن پوسته پشت (زیره) آن که بطور معمول زرد رنگ است ، آماده چسباندن بر روی محصول می شود ، چاپ لیبل چسبدار با بیش از 10 نوع متریال با استفاده های گوناگون برای محصولات مختلف بصورت مستطیل دایره (گرد) و قالب برش خاص قابل ارائه است . بسته به نوع سفارش و خدمات انتخاب شده، زمان تولید چاپ لیبل بصورت عمومی 7 روز کاری است. مقرون به صرفه بودن برچسبهای کاغذی، آنها را به پرکاربرد ترین و متداول ترین و پر استفاده ترین نوع برچسب تبدیل نموده است. تیوب های بدون درز یا اکسترود در برخی مواقع برای تولید فیلم شیرینک اسلیو استفاده می شوند.

معمولاً فیلم های دستگاه لیبل شیرینک از فیلم هایی با ضخامت ۴۰ و یا در بیشتر موارد ۵۰ میکرون ساخته می شوند. برخی از مشکلات فیلم شیرینک PVC – نایلون شیرینگ پی وی سی PVC هنگامی متداول ترین نایلون شرینک در جهان بود. هر محصولی ابعاد خاصی دارد که برای بسته بندی با فیلم شیرینگ PVC باید با ابعاد محصول هماهنگ باشد. انواع لیبل پشت چسب دار در صنعت مورد استفاده قرار میگیرد.امروزه کمتر محصولی وجود دارد که لیبل نداشته باشد. خدمات روکش و خاص : انواع روکش سلفون مات و براق، یووی و طلاکوب هزینه بر هستند . این محصول روی کاغذ گلاسه 170 یا 200 گرم چاپ شده و روکش سلفون می شود تا مقاومت بیشتری داشته باشد. وزن کیسه های گونی لمینت از 60 تا 220 گرم در متر مربع قابل تغییر است.سایز این کیسه ها بر اساس سفارش مشتری قابل تغییر است. تصورش را بکنید یک ساک دستی که روی آن آرم و یا شعار تبلیغاتی شرکتی چاپ شده است می تواند به منزله یک بیلبورد متحرک باشد. با این کار هر مشتری تا زمانی که از ساک دستی شما استفاده کند به نوعی یک بیلبورد متحرک می باشد که بصورت رایگان کسب و کار شما را تبلیغ می کند.

متلایز (متال) : این برچسب با ورق های آلمینیوم بصورت فویل مانند پوشیده شده که خاصیت رفلکتیو و انعکاس نور دارد ، از مزایایی این جنس و چاپ لیبل زیبای و حس لاکچری بودن است . این محصول بدون روکش و مات می باشد و می توان بصورت تک رنگ، 2 رنگ و یا چهاررنگ روی آن چاپ کرد. تفاوت شبکه چاپ با مجموعه های وسطه ای چاپ لیبل تولید اختصاصی محصولات چسبدار از ابتدا چک فایل ، خط برش ، رنگ اضافه ، کلیشه طلاکوب یا برجسته ، یووی و در موارد خاص تر با خود محصول تولیدی مشتریان است که از هر لحاظ با خیال راحت سفارش خود را ثبت و پیگیری کنند . در نظر گرفت ” کیسه هایی برای حمل و نقل و جابجایی و حفاظت از وسایل و مواد که از نفوذ آب جلوگیری می کنند ” است. در صورتی که نفوذ رطوبت به درون کیسه گونی دارای اهمیت بیشتر باشد باید از لایه محافظ نایلونی از جنس پلی اتیلن درون استفاده نمود.

 

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.