خدمات برش یونولیت با دستگاه المنت و لیزر ساخت انواع ماکت یونولیتی (2)

خدمات برش یونولیت با دستگاه المنت و لیزر – ساخت انواع ماکت یونولیتی
برش لیزر

قسمتی از جسم مورد نظر که بریده میشود یا آب میشود یا میسوزد یا تصعید میشود و توسط فشار گاز از روی جسم پاک میشود؛ و سر انجام سطح بریده شده با کیفیت خیلی عالی ایجاد میشود. بلافاصله با استفاده از جریان پرفشار یک گاز (معمولاً هوا) به نقطهٔ موردنظر ضربهای واردشده و باعث ریزش مواد ذوبشده از روی جسم موردنظر میشود. ذوب ماده به همراه دمیدن گاز پرفشار: این روش به این صورت است که ابتدا پرتوی لیزر، ماده موردنظر را در نقطهٔ کاری به دمای نقطه ذوب میرساند. تبخیر ماده: حرارت پرتو متمرکزشده، دمای نقطه اثر را به دمای نقطهٔ جوش میرساند و موجب تبخیر ماده و ایجاد حفره میشود. تمرکز انرژی در یک نقطه موجب ذوب ، سوختن و یا بخار شدن ماده در آن نقطه می شود . مزیت دیگر برش لیزری نسبت به روش قدیمی و سنتی، کار کردن راحت آن است که علاوه بر برش سریع و مستقیم می تواند که این کار را به صورت اشکال های متفاوت نیز انجام دهد و به قدری تمیز زیبا کار کند که لبه های کار و خود محصول آسیبی نمی بیند. همانطور که متوجه شدید قیمتی که ما برای خدمات برش لیزر پلکسی گلاس در نظر گرفتیم منصفانه بوده و شما با زنگ زدن به ما و مطرح کردن پرسش های خود می توانید سریعا از هزینه ها مطلع شوید؛ علاوه بر آن ما سیستم کاری ما به شکلی می باشد که پس از تحویل محصول مورد نظرتان رضایت کافی را کسب خواهید کرد. Post was c​re᠎ated by G SA C on​te​nt Generator Demover​sion.

با کارشناسان ما در تماس باشید تا علاوه بر مشاوره رایگان در زمینه نوع دستگاه مرتبط با نیازتان از قیمت دستگاه مورد نیاز خود و شرایط فروش آن مطلع شوید. در شرکت آریا پلکسی برش روی هر متریالی انجام میشود و تنها شیشه ها و فلز ها را برش نمی دهد؛ البته شما برای متوجه شدن و اطلاع بیشتر بهتر است که با همکاران ما در تماس باشید و سوالتی این چنینی را از ما بپرسید. به گزارش ایسنا بنابر اعلام گروه صنعتی روتک، این دستگاه برش برای متریالهایی از جمله آهن، آلومینیوم، استیل و برنج به کار میرود که یکی از بهترین روشهای برش فلزات است که دقت و سرعت قابلتوجهی دارد. مرکز برش لیزر دیبا با در اختیار داشتن مدرنترین و قویترین دستگاه های برش لیزر موجود در ایران (Bystronic سوئیس) با قابلیت برش لیزر بر روی انواع فلزات مانند آهن ، استیل ، آلومینیوم ، برنج ، برنز ، گالوانیزه و امکان منحصر به فرد برش روی انواع لوله و پروفیل ، آماده ارائه خدمات برش لیزر فلزات به صنعتگران محترم می باشد. به دلیل انعطافی که این نوع برش به خصوص در شکل های ظریف، منحنی ها، زاویه ها و غیره از خود نشان داده است می تواند در ساخت انواع طرح های فلزی به ما کمک کند.

حال این سوال مطرح می شود چگونه می توانیم این اختلاف را اندازه گیری نماییم چرا که دستگاه تنها یک عدد را به ما نشان می دهد. حال شاید برایتان جالب باشد که چه روش هایی و چگونه بر قیمت و هزینهی ای کار تاثیر میگذارد. هر یک از این موارد میتواند قیمت دستگاه مورد نظر شما را دچر تغییر و تحولاتی کند. به این صورت که اگر در منطقه ای دمای هوا 30 درجه است دمای آب نباید روی 15 درجه باشد، چرا که این موضوع به جداره ابتدایی و انتهایی تیوب لیزر فشار می آورد. همچنین تیوب دستگاه لیزر را از شرکت های معتبر لیزری مثل همیارلیزر تهیه کنید. از آنجایی که ساخت قالب های برش هزینهای زیاد به همراه خود دارد بنابراین مناسب ترین کار این بوده که شما از برش لیزری استفاده کنید. درواقع که این برش و خدمات این چنینی به حکاکی لیزری بسیار شباهت دارد و تنها تفاوت آن ها این میتواند باشد که این برش ورق ها را برش میدهد اما حکاکی لیزری متفاوت است و تنها روی ماده را حک میکند.

شرکت آریا پلکسی با سابقهی زیادی که در این زمینه دارد هیچگاه ناشیانه عمل نمی کند و همهی کارها را سنجیده برایتان انجام میدهد. امروز هم بحث اصلی ما مزایا و خدمات برش لیزر است که ما می خواهیم شما را با فرایند انجام کارمان آشنا کنیم و به شما بگوییم که چگونه ورق های پلکسی را مجموعهی آریا پلکسی برش میدهد و چه عملی را انجام میدهد. در برش لیزر با اکسیژن انرژی حاصل از سوختن ماده به کمک اکسیژن می آید و در نتیجه نسبت به برش نیتروژن امکان برش سطوح با قطر بالاتر و سرعت بیشتر وجود دارد ولی کیفیت برش نسبت به برش با نیتروژن پایین تر است . امروزه ماشینهای پیشرفته برش لیزر به یک سیستمی بنام سیستم هد فوکوس اتومات مجهز هستند تا هم زمان تنظیم کاهش یابد و هم تنظیم هد نسبت به سطح قطعه به بهترین شکل صورت پذیرد. برش لیزر هزینه های کمتری نسبت به برش هواگاز که توسط انسان اجرا می شود دارد. در مورد لیزر معمولی CO2، این طول موج در طیف Infra-Red قرار دارد و بنابراین بخش عظیم قدرت و شدت نور به چشم انسان نامرئی است. دستگاه برش لیزر امکان کار با سه نوع گاز اکسیژن ، نیتروژن و هوای معمولی را دارا میباشد که میتوانید با توجه به نیاز خود از آن بهرهمند شوید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.