حمایت 8 میلیارد تومانی حامیان ایتام کرمانی

[ad_1]

حمایت 8 میلیارد تومانی حامیان ایتام کرمانی

ایسنا/ کرمان مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از حمایت 8 میلیارد تومانی حامیان ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان در ماه مبارک رمضان امسال خبر داد.

یحیی صادقی در ویژه برنامه زنده تلویزیونی درباره لحظه بازدید از شبکه کرمان و همچنین قدردانی از همکاری خوب صداوسیما با این سازمان گفت: بله.
وی به برگزاری برنامه های متنوع توسط این تسهیلات در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: ایجاد نمایشگاه افراد معزز مورد استفاده کمیته امداد استان از جمله برنامه هاست که امسال برنامه برگزار شد و راه اندازی آن مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.”
صادقی گفت: انتظار داریم در طول سال شاهد برگزاری چندین نمایشگاه از این دست در استان باشیم تا از طرح های اشتغال مددجویان خود حمایت کرده و محصولات آنها را به فروش برسانیم.
وی دیدار با ایتام را یکی دیگر از برنامه های مهم انجام شده در ماه مبارک عنوان کرد و گفت: این اقدام توسط چندین دستگاه از جمله ارتش و شهرستان انجام شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: در 28 روز از ماه مبارک رمضان بیش از یک میلیون و 800 هزار نفر از مددجویان، خانواده های بی سرپرست و نیازمند اطعام شدند.
وی خاطرنشان کرد: در ماه مبارک رمضان در مجموع 107 میلیارد تومان برای موضوعات مختلف از جمله اهدا به فقرا و توزیع سبد کالا بین خانواده های نیازمند استان هزینه شده است.
صادقی به اجرای طرح حمایت از ایتام به ویژه در اواسط ماه مبارک رمضان تا 21 ماه مبارک اشاره کرد و گفت: طی ماه مبارک رمضان امسال 950 خیر جدید برای ماه مبارک رمضان انتخاب شده اند. کمیته امداد و حامیان آن مسئولیت کمک به 1300 کودک بی سرپرست را بر عهده داشتند.
وی ضمن قدردانی از مشارکت خوب نیکوکاران و خیران در برنامه های مختلف این نهاد خاطرنشان کرد: حامیان خیریه در ماه مبارک رمضان امسال 8 میلیارد تومان برای کودکان بی سرپرست حمایت شده اند.
وی بحث مشترک در کمیته امداد را توانمندسازی خانواده ها دانست و گفت: با ایجاد مشاغل کوچک و خانگی به دنبال توانمندسازی خانواده های تحت حمایت هستیم.
دکتر صادقی تاکید کرد: خداوند امسال این توفیق را به ما داده است که در ماه مبارک رمضان زنده بمانیم و برای این سلامتی باید زکات فطره را جبران کنیم.
وی ادامه داد: دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری سراسر استان آماده پذیرایی از زکات فطره و بازخریدگان هستند و مردم وفادار استان نیز می توانند از طریق شماره تلفن ۰۳۴ * ۸۸۷۷ * با زکات فطره تماس بگیرند. و همچنین شماره کارت مجازی 6037997950437575.جهت پرداخت.
انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.