حمایت همه جانبه دولت از گالیکش / روستای گیاه دارویی جهاددانشگاهی بازوی متعهد نظام استایسنا/ گلستان فرماندار شهرستان گالیکش با اشاره به اینکه طرح جهاددانشگاهی برای ایجاد دهکده گیاهان دارویی در این شهرستان یک پروژه ملی است، گفت: دولت با تمام قوا و سربلندی تا پایان از این طرح حمایت می کند.

علی جوان در بازدید از روستای گیاهپزشکی جهاددانشگاهی شهرستان گالیکش و دیدار با مدیر کل دفتر تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی جهاددانشگاهی کشور با اشاره به اینکه در این طرح مقرر شد شهرستان گالیکش و استان گلستان را به قطبی در زمینه گیاهان دارویی تبدیل کند.

وی با قدردانی از حمایت های جهاددانشگاهی کشور به ویژه معاونت پژوهشی این نهاد انقلابی از اجرای این طرح، افزود: برای مقابله با مشکلات اداری این روستا دریغ نکنید.

فرماندار گالیکش با اشاره به اینکه این پروژه به عنوان یک پروژه بزرگ و ملی شناخته شده است، گفت: به عنوان نمایندگان عالی رتبه دولت قول همکاری کامل با جهاد دانشگاهی را می دهیم زیرا معتقدیم این نهاد انقلابی نیز هست. در شرایطی که نیروی انقلابی جوانی که هم از لحاظ جدیت و هم از نظر اهمیت مثال زدنی باشد و بتواند پشتوانه ای مطمئن برای انقلاب باشد، بازوی توانمند نظام است.

جوان با اشاره به لزوم واگذاری مابقی زمین پروژه به جهاددانشگاهی برای ایجاد منطقه گردشگری ادامه داد: جهاد کشاورزی، بخشداری و دستگاه های متولی باید زمینه را برای واگذاری این قسمت از زمین فراهم کنند. در اسرع وقت و بدون تاخیر در اجرای پروژه.”

وی با بیان اینکه حضور نیروهای انقلابی، جوان و با انگیزه در کنار مدیریت علمی، جوانان و میدانی افق خوبی را در ذهن ما برای فعالیت جهاددانشگاهی در این حوزه ایجاد می کند، گفت: تلاش های جهادی عزیزانم در این مکان.

فرماندار گالیکش بر رفع فوری و سریع مشکل آبرسانی این پروژه تاکید کرد و افزود: برای رفع این مشکل با همه جهادگران دانشگاه همراهی می کنم و عملا می توانیم این نگرانی ها را برطرف کنیم.

گفتنی است در ابتدای این بازدید ابراهیم شهبازی رئیس اداره جهاد دانشگاهی استان گلستان و محسن قلی پور معاون پژوهشی این واحد گزارشی از روند اجرای پروژه ارائه کردند. و دغدغه های اجرایی ایجاد دهکده گیاهان دارویی نیز از دیدگاه های حمایتی فرماندار گالیکش و جهت گیری توسعه قدردانی می کند.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.