حقوق و دستمزد در حوزه فرهنگ; اولویت اصلی راهنما

[ad_1]

ایسنا/ اصفهان معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نیروی انسانی مهم ترین اولویت وزارت ارشاد است و پس از آمدن و رفتن به سمت ها و مسئولیت ها نام و شغل کسانی که بتواند نسل جدیدی را در فرهنگ، هنر و رسانه تربیت کند.”

سید محمد هاشمی امروز (یکشنبه 25 اردیبهشت) در آیین تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان اظهار داشت: این امر نافی خدمات و زحمات مسئولان سابق نخواهد بود.

وی با اشاره به معرفی آذربایجان به عنوان مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، افزود: انتظار می رود.

هاشمی ادامه داد: هم افزایی بین دستگاه های مختلف در حوزه فرهنگ و ارشاد به دلیل وجود دستگاه های متعدد در این زمینه اولین ماموریت سرپرست فرهنگ و ارشاد است که در اصفهان فرصت بسیار خوبی برای استفاده از ظرفیت ها و ظرفیت های مختلف فراهم می کند. افراد برجسته این حوزه در استان.

به گزارش ایسنا، معاون حقوقی مجلس شورای ملی و امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه پرسنل مهم ترین اولویت وزارت ارشاد است، تاکید کرد: آموزش فرهنگ، هنر، هنر و رسانه، انسان اصفهانی است. ظرفیت، فرهنگسراها و هنرمندان آن منحصر به فرد و یا حداقل منحصر به فرد است و خواستار تلاش جدی متولیان امر در این زمینه برای ایجاد شکوفایی و حیات تازه در فرهنگ و هنر استان هستیم.

اما همچنین سید یوسف طباطبایی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان و رئیس شورای فرهنگ عمومی نیز در این جلسه با بیان اینکه ارشاد راهنمای درستی است، گفت: آموزش کار بزرگ و اساسی است و هنرمندان باید بدانند که چگونه هنر مصرف کنند، این نعمت بزرگی از جانب خداوند است.

وی استفاده صحیح از نعمت های الهی را از مصادیق شکرگزاری دانست و ادامه داد: امیرالمؤمنین(ع) فرمودند از نعمت های خدا استفاده نکنید، خدا در برابر خدا. صدای خوب و قلم خوب و ذهن خلاق از نعمت های هنرمند است و استفاده از آن در راه خدا مصداق شکرگزاری عملی است.

امام جمعه اصفهان تاکید می کند: برای هدایت مردم ابتدا باید در مسیر درست قرار بگیریم تا بتوانیم به عنوان مربی عمل کنیم و دیگران را راهنمایی کنیم و این مسئولیت بزرگی است که ماموران اداره فرهنگ شهر بر عهده دارند. و دستورالعمل ها باید به اهمیت آن توجه کنند.

طباطبایی نژاد با تاکید بر اینکه کشورهای دیگر ایرادات خود را آشکار نمی کنند و سعی می کنند ایرادات خود را بپوشانند، گفت: هنرمندان و اصحاب رسانه گاهی ایرادات را آشکار می کنند، دیدگاه کشور و حتی بیان حرف ها و حقایقی که واقعاً کج و شیطون است. ، این بدترین است. این کار است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه صهیونیست ها حتی در ساخت بازی برای کودکان هم اهداف خود را دنبال می کردند، خاطرنشان کرد: گاهی هنرمندان در ارائه نوشته ها هدف و دیدگاه خاصی ندارند، در حالی که باید در نظر داشته باشیم که هر چه داریم از خداست. و باید در راه خدا باشد.» و باید صرف اهداف آموزنده شود وگرنه زیان خواهیم دید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.