حضور موسسه بوستان کتاب با 1500 اثر جدید در نمایشگاه کتاب تهران

[ad_1]

رئیس مؤسسه باغ کتاب و مدیر انتشارات پژوهشگاه علم و فرهنگ اسلامی از حضور این دو نشریه با 1500 اثر جدید در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد و گفت: این آثار به صورت مجازی و مجازی عرضه می شوند. نمایشگاه های حضوری.”

به گزارش ایسنا، محمدباقر انصاری گفت: در حال حاضر از یک سو فاصله دو ساله بین مردم و نمایشگاه وجود دارد و از سوی دیگر کنجکاوی بین ناشران و مخاطبانی که برای حضور در نمایشگاه می آیند به وجود آمده است. انجمن Siosom. بازار کتاب. “آخرین اخبار را از ناشران و ناشران دریافت کنید.

وی گفت: کنجکاوی و علاقه حاضران به سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قطعا باعث می شود امسال شاهد شکوفایی نمایشگاه باشیم. اگرچه آثار زیادی در نمایشگاه مجازی کتاب تهران به نمایش درآمده است و مخاطبان از قبل آن را می شناسند، اما دوستداران کتاب اغلب ترجیح می دهند خودشان به نمایشگاه بروند و کتاب را ورق بزنند و لمس کنند.

مدیر مؤسسه بوستان کتاب و رئیس پژوهشکده مطالعات علمی و فرهنگی اسلامی از حضور این دو نشریه مهم در حوزه علوم انسانی و اسلامی در کشور خبر داد و گفت: باغ کتاب با 1100 اثر جدید و انتشارات موسسه فرهنگی و علمی پژوهشی اسلامی با حدود 350 اثر جدید در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. در قسمت مجازی البته تمامی آثار قابل دسترسی و خرید هستند.

وی گفت: آثار ارائه شده توسط مؤسسه بوستان کتاب و پژوهشگاه فرهنگ و علوم اسلامی با موضوعات قرآن و حدیث، فلسفه و کلام، علوم اجتماعی، تاریخ، تاریخ و دین، ادبیات و هنر در این نمایشگاه ارائه شده است. تاریخ و سیره اهل بیت (ع) مدیریت، فقه و حقوق.

«سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران» از 21 تا 23 اردیبهشت 1401 به صورت عملی در مصلای امام خمینی (ره) و به صورت مجازی در سامانه ketab.ir برگزار می شود.

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.