حضور مدیرعامل استقلال در دوران مربیگری آبی هامصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال امروز در محل تمرین استقلال حاضر شد و مورد استقبال گرم کادرفنی و بازیکنان این تیم قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، به نقل از باشگاه استقلال، مصطفی آجورلو پس از حضور در تمرین آبی پوشان پایتخت، دیداری دوستانه با فرهاد مجیدی و کادرفنی استقلال از جمله دکتر علی دولتشاهی، مشاور اقتصادی، مصطفی احمدی، مدیر مالی و اجلال برگزار کرد. نصیری مدیرعامل تیم فوتبال استقلال نیز حضور داشت.

مدیرعامل باشگاه پس از این دیدار دوستانه به محل تمرین آبی ها رفت و دقایقی با بازیکنان به گفتگو پرداخت.

وی ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر به اعضای تیم گفت: سال خوبی را در استقلال سپری کردیم. هواداران عزیز به بازیکنان و کادر فنی ایمان داشته باشید. تو تمام تلاشت را انجام دادی. یادت باشه اول فصل گفتم 5 الی 6 بازی تا آخر فصل داری باید قهرمانی ات رو تثبیت میکردی و الان 6 بازی داریم و 6 امتیاز پیش رو داریم و باید همین رو حفظ کنیم. مسیر. روند با اقتدار

وی افزود: باید این شش بازی را به گونه ای انجام دهیم که اراده خود را به همه ثابت کنیم. اراده خود را در زمین آشکار خواهیم کرد.

مدیرعامل استقلال افزود: ما تیم بزرگی هستیم. ما مربیان، کادرفنی و بازیکنان خوبی داریم. در این شرایط مناسب باید واقع بین باشیم و انشالله سه امتیاز اول سال جدید را در اصفهان بگیریم.

مدیرعامل استقلال ادامه داد: قهرمانی امسال بحمدالله می تواند زمینه ساز قهرمانی ها و عناوین سال های آینده باشد. شما می توانید در سال های آینده قهرمان شوید. به بزرگان گروه گفتم؛ شما باید کاملا مراقب باشید. به هیچ وجه نباید تمرکزمان را از دست بدهیم. ذهنت را به درون زمین هدایت کن و بگذار با آرامش و قدرت به جلو برویم. اراده خود را بر رقبای خود تحمیل کنید. بازم ممنون از همه اعضای تیم؛ از کادر فنی گرفته تا بازیکنان و کادر پزشکی، پشتیبانی و همه عوامل سخت کار می کنند. از نظر فنی بسیار قوی هستیم و انشالله قهرمانی را برای هواداران کسب می کنیم. این یک درخواست از طرفداران عزیزمان است. من به عنوان برادر و خادم شما سعی می کنم کوتاه نیایم. من در کنار شما هستم و از صمیم قلب از شما حمایت می کنم. مطمئنم تمام تلاش خود را برای سربلندی انجام خواهید داد.
انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.