حسین پور: مردم فلسطین در روز قدس برای مبارزه زنده می شوند

[ad_1]

عضو کمیته امور عمرانی شورای مذاکرات اسلامی تاکید کرد: مردم فلسطین با عملیات های اخیر در عمق اراضی اشغالی به جهانیان ثابت کردند که فلسطین باقی است و جاودانه خواهد ماند.

کمال حسین پور در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به مظلومیت مردم فلسطین و اهمیت روز قدس، اظهار کرد: صهیونیست ها همواره با اتفاقات سیاسی در جهان به دنبال فراموشی موضوع قدس و فلسطین بوده اند. حداقل ناپدید خواهد شد، اما روز جهانی قدس روز توقف این توطئه شوم است.

مردم فلسطین در روز قدس برای مبارزه احیا می شوند

وی افزود: قدس نماد فلسطین و محور وحدت همه مسلمانان است و روز جهانی قدس میراث معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در حمایت از مستضعفان و مبارزه با استکبار جهانی است. فلسطینیان مظلوم و مقاوم در این روز ملت بزرگ مسلمان را پشت سر خود می بینند و جان تازه ای برای مبارزه برای آزادی کامل سرزمین های اشغالی می گیرند.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در شورای شورای اسلامی تصریح کرد: در حال حاضر با توجه به فعالیت نظامی روسیه در اوکراین، توجه جهانیان به اروپای شرقی معطوف شده است، اما با فعالیت های اخیر در عمق اراضی اشغالی، فلسطینی ها مردم به دنیا ثابت کردند که فلسطین زنده است و تا ابد زنده خواهد ماند. مطمئنم حضور همگان در روز قدس امسال پرشورتر از سال های گذشته خواهد بود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.