حسینی: در تلاش هستیم تا قبل از پایان سال طرحی را برای ساماندهی خدمات کشوری برای کارکنان دولت اجرا کنیمنایب رئیس دوم کمیته اجتماعی شورای اسلامی شورای اسلامی گفت: تمام تلاش کمیته اجتماعی و اکثریت شورا این بوده است که بتوانیم قبل از پایان طرحی برای ساماندهی ستاد اصلی دولت ارائه کنیم. از سال.”

سید کریم حسینی در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت طرح ساماندهی کارکنان دولت، اظهار کرد: تمام تلاش کمیسیون اجتماعی و اکثریت مجلس این است که بتوانیم تا قبل از پایان سال این طرح را به اطلاع عموم برسانیم. “

وی در عین حال خاطرنشان کرد: همانطور که می دانید ما در اسفند ماه بررسی بودجه را در دستور کار داریم، سپس یک هفته فرصت داریم تا بودجه را تصویب کنیم و به شورا بیاوریم، نگهبانی، این می تواند یک فرآیند باشد. بازگشت او یک هفته طول می کشد، بنابراین در این هفته چندین دستور کار می تواند در جلسه علنی مجلس مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

نایب رئیس دوم کمیته اجتماعی شورای اسلامی شورا گفت: کاری که ما انجام دادیم جمع آوری امضا از نمایندگان بود تا بتوانیم طرح را در دستور کار قرار دهیم. اکنون منتظر این هفته هستیم. بگذرم و ببینم چه می شود.”

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.