حدود 20 درصد جمعیت فارس دانشجو هستندایسنا/ فارس معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان فارس با اشاره به نسبت 20 درصدی دانش آموز به جمعیت فارس، این آمار را اهمیت توجه به این ظرفیت برای تأمین آینده جامعه بیان کرد.

مجید بذرافکن چهارشنبه 21 اردیبهشت ماه در افتتاحیه اجلاس نمایندگان ابتدایی، رئیس اداره آموزش ابتدایی، مدیر آموزش و پرورش عشایری و نمایندگان راهبران آموزشی شیراز می گوید: فارس 4 میلیون و 850 نفر جمعیت دارد. هزار نفر و بیش از 940 هزار دانش آموز.

بذرافکن با بیان اینکه 497 هزار دانش آموز در استان فارس در مقطع ابتدایی تحصیل می کنند، خاطرنشان کرد: آمارهای سرشماری فارس نشان می دهد که حدود 20 درصد از کل جمعیت استان را دانش آموزان تشکیل می دهند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به آینده سازان کشور، 20 درصد دانش آموزان فارس نسبت به کل جمعیت به این معناست که اگر از شایستگی های درست در آموزش و پرورش استفاده کنیم، آینده ای مطمئن را تضمین کرده ایم.

بذرافکن افزود: این نشست با توجه به اهمیت توجه به دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشور و با هدف برنامه ریزی و توجه به بسته های تحول آفرین در آینده تشکیل شده است.دوران پس از هالو برای تمامی دانشجویان در کشور.”

معاون وزیر آموزش و پرورش فارس گفت: با توجه به آسیب شناسی دانش آموزان در دوران هاله متوجه شدیم که در این مدت دانش آموزان از تحرک و رشد اجتماعی کافی برخوردار نیستند و در بسته تحول پس از هاله باید به این موارد توجه ویژه داشت. دو چیز.

وی گفت: روش تدریس ما باید روشی مثبت باشد که بچه ها انرژی خود را صرف آن کنند و حتی در این زمینه باید طوری برنامه ریزی کنیم که دانش آموزان بتوانند. نقاط ضعف در این زمینه را جبران کند.

ناظم آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس نیز بر لزوم توجه به اعتقادات قوی دانش آموزان به معنویت تاکید کرد و گفت: این موضوع دیگری است که باید در برنامه ما مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.