حجم ترافیک در محورهای شمال سیستان و بلوچستان 21 درصد افزایش یافت.

[ad_1]

ایسنا/ سیستان و بلوچستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: در 10 ماهه امسال 20 میلیون و 670 هزار و 635 دستگاه خودرو در محورهای شمالی استان ثبت نام کرده که نسبت به مدت مشابه 21 درصد افزایش داشته است. سال گذشته

ایوب کرد در گفت وگو با ایسنا، افزود: بر اساس آمار دریافتی از 38 تردد شمار آنلاین نصب شده در محورهای مواصلاتی شمال استان، بیشترین تردد خودروها در این مدت در مرز میلک-جهان ضحاک و بالعکس است. ، تقاطع دشتک – زاهدان و زهک – زابل.

وی ادامه داد: میانگین سرعت تردد در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان در این مدت 85 کیلومتر در ساعت بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل یک درصد کاهش داشته است.

مدیرکل حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: نظارت، مدیریت بصری ترافیک و شناسایی تصادفات جاده ای، تسریع در تصمیم گیری و مدیریت رویدادها و همچنین آگاهی از وضعیت جوی در محورهای ترافیکی استان، رصد 13 دوربین ها و 16 سامانه ثبت تخلفات رانندگی در جاده های شمال استان فعال است که تا پایان امسال 6 سامانه جدید ثبت تخلفات رانندگی و دو سامانه تردد دیگر در جاده های استان نصب می شود.

کرد گفت: از شهروندان خواسته می شود با پرهیز از سفرهای غیرضروری با ماندن در خانه در بحبوحه شیوع کروناویروس جدید، خود و دیگران را سالم نگه دارند.

وی خاطرنشان کرد: سامانه 141 رسانه ای برای اطلاع مردم از آخرین وضعیت ترافیکی محورهای ترافیکی، وضعیت جوی، ازدحام و تصادفات جاده ای است.

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.