جهت ثبت نام در نشست تخصصی اساتید و دانشجویان خارج از کشور ستاد نانو تماس بگیرید

[ad_1]

در سلسله نشست های تخصصی مقام معظم رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور، ویژه اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور، نشست تخصصی با حضور دبیر ستاد توسعه فناوری نانو در تاریخ 29 بهمن 93 برگزار می شود. .

به گزارش ایسنا، به منظور معرفی توان علمی و فناوری کشور و همکاری، تقویت عقل، درایت و تجربه نیروهای علمی در داخل و خارج از کشور، ادامه سلسله نشست های موضوعی بعثه مقام معظم رهبری به منظور فراهم کردن زمینه آشنایی با مهمترین مراکز علمی و عملیاتی ایران، قابلیت همکاری و استفاده از دانش و تجربه در شناسایی پروژه های علمی مشترک که اهداف این مراکز را پیش می برد.

در همین راستا و با همکاری «ستاد توسعه فناوری نانو» این نشست به معرفی و بازدید از این مجموعه از ساعت 10 صبح الی 14 بعدازظهر روز شنبه 7 اسفند 93 در حضور و سخنرانی دکتر سعید سرکار دبیر ستاد توسعه ویژه فناوری نانو برگزار می شود.

بر اساس اطلاعیه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور طلاب ایرانی خارج از کشور، علاقه مندان می توانند تا پایان روز 93/02/20 با مراجعه به سایت www.nahadiran.ir برای شرکت در این برنامه اقدام کنند.

مجموع زمان حضور در جلسه و بازدید از نمایشگاه دستاوردهای ستاد توسعه فناوری نانو حدود 180 دقیقه خواهد بود. جلسه هم اندیشی با حضور دکتر سعید سرکار برگزار می شود که در آن هر یک از مهمانان تجربیات، نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص فعالیت های ستاد با مسئولین و سایر شرکت کنندگان در میان می گذارند.

این برنامه در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد متقاضیان اعمال خواهد شد، همچنین در صورت بیشتر شدن تعداد متقاضیان از تعداد نمایندگان، اولویت پذیرش بر اساس زمان ثبت نام، رشته تحصیلی، کشور محل تحصیل، تحقیق و وضعیت می باشد. دانشجو یا فارغ التحصیل (با انتخاب دبیرخانه موسسه) مشخص خواهد شد.

سخنرانی ها و موضوعات مطرح شده در جلسه ضبط و در نهایت به صورت گزارش تصویری منتشر و در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت. بر اساس هماهنگی های انجام شده، شرکت کنندگان این برنامه پس از برگزاری بازدید و هم اندیشی و اقامه نماز ظهر و عصر، صرف ناهار میهمان ستاد توسعه فناوری نانو خواهند شد.

لازم به تاکید است که امکان شرکت در این برنامه فقط برای کسانی است که تا قبل از 30 بهمن ماه در صفحه اختصاصی این برنامه ثبت نام کرده باشند و لذا از ورود به ستاد امکان ثبت نام بدون هماهنگی قبلی وجود ندارد. و باید از قبل برنامه ریزی شود. ، از پذیرش افرادی که در سامانه مربوطه ثبت نام نکرده باشند معذوریم. کسانی که به هر دلیلی قادر به حضور در نمایشگاه نیستند می توانند سوالات یا مطالب خود را از طریق گروه واتساپ https://chat.whatsapp.com/ChGxFI671JM2cWxgFXdSn4 ارسال کنند تا این مدیر از طرف خود در جلسه مطرح کند و پاسخ دکتر سرکار منعکس شود. به او.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.