جشن اولین دختر و پسر روزه دار در میدان امام حسین

[ad_1]

رئیس فرهنگسرای امید از برگزاری برنامه سحر کوچولو خبر داد و گفت: این جشن ویژه دختران و پسران در اولین روز روزه داری است که در تهران همزمان با میانه روز برگزار می شود. ماه مبارک رمضان و در آستانه میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام. ”

به گزارش ایسنا، پروانه دوستی از برگزاری ویژه برنامه جامع «فجر کوچک» همزمان با ماه مبارک رمضان برای دبیر اجرایی فرهنگسرای امید خبر داد.

وی درباره این برنامه گفت: «سحرخیزان کوچک» اولین مراسم روضه خوانی دختر و پسر است که همزمان با نیمه ماه مبارک رمضان و در شب ولادت امام حسن مجتبی (ع) برگزار می شود.

دوستی می افزاید: «فجر کوچولو» هر ساله در فرهنگسراهای مختلف برگزار می شود. اما امسال مقرر شد این برنامه از نزدیک و متمرکز برای دبیر اجرایی فرهنگسرای امید برگزار شود. بر این اساس این جشن بزرگ ساعت 18 روز شنبه 27 فروردین ماه همزمان با شب ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام در میدان امام حسین علیه السلام برگزار می شود.

رئیس فرهنگسرای امید درباره جزئیات این جشن گفت: بخش اصلی این جشن، روضه خوانی اولین دختر و پسر گیاهخواری است که برای اولین بار با رسیدن به سن خدمت توانستند روزه بگیرند. . همچنین مراسم دیگری از جمله جشن میلاد امام حسن مجتبی، برپایی صحنه و سفره افطار نیز برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، دبیرخانه اجرایی «سحرخیزان کوچک» در فرهنگسرای امید مستقر است و مردم تهران می توانند برای شرکت در این جشن بزرگ به فرهنگسراهای مناطق ۲۲ گانه تهران مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، مهلت ثبت نام تا 23 فروردین ماه به پایان می رسد. علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 33303843 و یا شماره تلفن همراه 09385981838 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.