جشنواره داستان کوتاه شریف افتتاح شد

[ad_1]

اولین جشنواره دوسالانه داستان کوتاه شریف با موضوع «فقر و چالش های آن».

به گزارش ایسنا، این رویداد ادبی به همت خیریه نیکوکاران شریف با رویکردی دوبخشی به اثر آغاز شد: داستان کوتاه و خاطره در بستر موضوع اصلی رویداد «فقر و چالش های آن آگاهی از آن نشات می گیرد». علاقه مندان تا 10 خرداد 1401 فرصت دارند آثار خود را به صورت فایل ورد به آدرس festival@sharifngo.com ارسال کنند.

شیوا محمدی نیک رئیس هیئت مدیره جشنواره و مدیرعامل سازمان مردم نهاد هدف از برگزاری این جشنواره را شناسایی نویسندگان مرتبط و کمک به آنها در تولید آثار عنوان کرد و گفت: محصولات مرتبط با این حوزه به منظور گسترش فرهنگ نیکوکاری و خیریه

اعظم ایزدیار دبیر این مسابقه دوسالانه نیز اظهار کرد: فقر و چالش های آن مشکلاتی است که حتی به مرحله تعریف هم نرسیده است و چه ابزاری بهتر از ادبیات می تواند آن را توضیح دهد؟ تا زمانی که مشکلات توسط جامعه شناسایی نشود و اجماع و آگاهی جمعی وجود نداشته باشد، ادبیات روشن نیست.

وی افزود: در این جشنواره ضمن استقبال از دیدگاه های مختلف در حوزه فقر، به داستان های به روزتری در زمینه تعریف فقر در ابعاد اقتصادی و اجتماعی، نوآوری و دستیابی به راهکارهایی دست خواهیم یافت که بتواند توجه جامعه را به خود جلب کند. تخریب قدرتمند برای جوامع آسیب پذیر.” در عین حال فرصت های جدیدی برای رشد و توسعه نیازمندان فراهم می کند. خانواده های بی خانمان و رها شده.

برای اطلاعات بیشتر درباره جشنواره دوسالانه داستان کوتاه شریف به سایت www.sharifngo.com/sharifestival مراجعه کنید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.