جزئیات قرارداد 100 میلیون یورویی مترو تهران

[ad_1]

مدیرعامل شرکت بهره بردار مترو جزئیات قرارداد 100 میلیون یورویی خرید تجهیزات و قطعات مترو را تشریح کرده است.

مهدی شایسته اصل در گفت وگو با ایسنا، وی در خصوص خرید قطعات و تجهیزات نهایی مورد نیاز مترو گفت: قرارداد 100 میلیون یورویی با سرمایه خارجی انجام شده است که پس از امضای قرارداد می توان تجهیزات و قطعات را خریداری کرد و برای مترو نیز 8000 میلیارد ریال اعتبار نیاز است. تکمیل شد.”

وی با بیان اینکه شرکت آتیه بانک شهر لیست تجهیزات مورد نیاز خود را دریافت کرده و در حال بررسی خرید تجهیزات است، افزود: توجه داشته باشید که بر اساس نوع قطعه، ثبت سفارش و زمان تحویل است، مدت زمان ساختی که آن مدت زمان تحویل را داشته باشد، حدود دو سال طول می کشد. تا هشت ماهگی

شایسته اصل با بیان اینکه بر اساس این قرارداد 100 میلیون یورویی، قطارهای DC و اورهال قطارها را نیز با شرکت سهامی نورد تعمیر و ارتقا خواهیم داد، ادامه داد: علاوه بر تعمیرات اساسی قطارها، مشکل ارتقای سیستم آنها نیز مطرح است. . اگر این قطارها تعمیر اساسی شوند، برخی از آنها می توانند تا 20 سال دیگر در ناوگان خدمت کنند.

وی با تاکید بر اینکه این آثار از آثار منسوخ این دوره از مدیریت شهری است، گفت: خوشبختانه با حمایت های ویژه شهردار تهران، معاونین شهردار و اعضای شورای شهر در کوچه و خیابان شاهد انسجام و اتحاد هستیم که کمک می کند. سیستم مترو که یک وسیله حمل و نقل تمیز است. «یک روز و نیم تا دو میلیون سفر انجام می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.