جزئیات ایمن سازی بازار گل محلی در سه مرحله

[ad_1]

معاونت نمایندگی شهری منطقه 14 امنیت نهایی بازار گل شهید محلاتی را تشریح می کند.

علیرضا برزگر مرادی در گفت وگو با ایسنا، وی در خصوص وضعیت باغ گل محلاتی با بیان اینکه کمیته ساماندهی بازار گل محلاتی تشکیل شده است، گفت: با حضور مسئولین شرکت ساماندهی استخدامی شهرداری تهران و همچنین دبیر و مالک، رئیس گل محلاتی. شورای بازار، نمایندگان سازمان آتش نشانی، اداره راه و شهرسازی و اداره کل حقوقی شهرداری، کمیته ساماندهی بازار گل محلاتی برای تصمیم گیری در خصوص ظرفیت، چالش ها، ایمنی و ساماندهی کلی بازار گل محلاتی تشکیل شد.

وی با بیان اینکه بازار گل گلشهر محلاتی در منطقه 14 یکی از اولین مراکز گل و گیاه تهران است، گفت: در سال های اخیر تراکم بالای جمعیت به علاوه مشکلات تجاری در این بازار منجر به اختلالات و مشکلاتی شده است که ممکن است باعث بروز حوادث نامطلوب شود. کردها: بر همین اساس قبل از سال 1401 و پس از تصادف در باغ گل و فوت دو نفر، اولین مرحله سازماندهی به دستور دادستان تهران انجام شد. عيد نوروز.

معاون خدمات شهری شهرداری منطقه 14 گفت: در ایام پایانی سال افراد زیادی برای خرید به گلزار می آیند و باید امنیت آنها تامین شود.

برزگر مرادی با بیان اینکه در مرحله دوم ساماندهی گلزار، دستور تشکیل کمیته ساماندهی صادر شد که با دستور دادستان تشکیل شد، تصریح کرد: در اولین جلسه این کمیسیون، مأموریت خدمت تمامی سازمان ها و شرکت های درگیر تعیین شده اند و تمرکز ما بر ارتقای ایمنی باغ گل به عنوان یک محله است و به دنبال دستیابی به آن سطح ایمنی هستیم که از قبل و استاندارد در باغ گل وجود دارد تا مردم با اطمینان خاطر به آنجا بروند.

وی عرض این باغ گل را 25 هزار متر عنوان کرد که از این تعداد 613 غرفه در حال فعالیت است. متاسفانه برخی از کسب و کارها همکاری 100 درصدی نداشته اند و استانداردسازی حداقل باغ گل همچنان کند است.

معاون خدمات شهری منطقه 14 با اشاره به مسائل املاک در باغ گل محلاتی گفت: در مرحله سوم بحث تملک و سپس مکان یابی و ساخت و ساز احداث بازار گل استاندارد بالاتر از طریق برنامه ریزی شده است. دادستانی و اداره شهرسازی. شهر تهران نیاز به نظارت دارد. این در سطح دولت منطقه ای نیست. اما ما در کمیته برگزاری به دنبال افزایش ایمنی بازار گل محله در تمام طول سال هستیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.