جذب ۱۱۳ شرکت فعال در حوزه تجارت الکترونیک در خوزستانایسنا/ خوزستان مدیرکل پست خوزستان از جذب 113 شرکت فعال در حوزه تجارت الکترونیک در استان در سال های اخیر خبر داد و گفت: با این اقدام میزان پذیرش محصول نسبت به سال گذشته 157 درصد افزایش یافته است. ”

مهران حموله در گفت وگو با ایسنا، درباره اقدامات انجام شده در بحث تجارت الکترونیک در استان، اظهار کرد: در سال 1400، 113 شرکت فعال در استان در این بخش جذب شدند. خرید و فروش اینترنتی، در حوزه پذیرش و ارسال پستی

وی با تاکید بر اهمیت فروش اینترنتی و نقش اداره پست در این زمینه افزود: جذب فروشگاه های فعال در سال 1400 نسبت به سال قبل 141 درصد افزایش داشته است.

حموله افزود: همچنین با توجه به این موضوع تردد محصولات پذیرنده در این بخش نسبت به سال گذشته 157 درصد افزایش داشته است.

مدیرکل پست خوزستان در بحث تجارت الکترونیک گفت: راه اندازی صفحه روستابازار برای ارسال پیام های بومی و راهبردی به تولیدکنندگان و عرضه کنندگان کالا در روستاها از دیگر اقدامات انجام شده توسط پست خوزستان است.

وی ادامه داد: ایجاد مرکز نوآوری و نوآوری اداره پست خوزستان با مشارکت شتاب دهنده ها با هدف جذب استارتاپ ها و با هدف حمایت از ایده های نوآورانه در حوزه پست، تجارت الکترونیک و لجستیک پیشرفته از دیگر فعالیت های مهم پستی در این بخش است. .

حموله در پایان گفت: پست خوزستان در تلاش است تا با مشارکت شرکت های دانش بنیان و شرکت های فعال در این حوزه، بحث تجارت الکترونیک را در خوزستان و نقش پست در این بخش را ارتقا دهد.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.