جبران خسارت تحصیلی دانش آموزان مناطق محروم استان کرمان

[ad_1]

جبران خسارت تحصیلی دانش آموزان مناطق محروم استان کرمان

ایسنا/ کرمان مسئول بسیج سازندگی استان کرمان به تشریح اقدام این سازمان در بحث رفع آسیب های این مناطق پرداخت و سپس اقداماتی را برای کاهش آسیب های وارده به محیط زیست تشریح کرد، آموزش در مناطق محروم داخل هاله صورت می گیرد.

سرهنگ جلالی عصر امروز 18 اردیبهشت ماه به مناسبت هفته بسیج سازندگی در جمع خبرنگاران گفت: آب شرب هفت اولویت را در دستور کار دارد.
وی ادامه داد: اطلس آبی استان 1240 تنش آبی دارد که 450 روستا به اتحادیه استان و 200 روستا به قرارگاه خاتم واگذار شد.
رئیس بسیج سازندگی استان کرمان با اعلام اینکه ظرف دو سال آینده مشکل تنش آبی روستاها را حل خواهیم کرد، افزود: سال گذشته 36 رشته قنات را لایروبی کردیم و بهره برداری کردیم. حرکت امسال نیز ادامه دارد.
وی به مشاغل کوچک و خانوادگی اشاره کرد و گفت: سال گذشته 1342 نفر با استفاده از ابزار و راهنماهای اشتغال مشغول به کار شدند و امسال علاوه بر وسایل و راهنمایی، تجهیزات لازم برای ایجاد اشتغال را نیز فراهم می کنیم.
جلالی با تشریح اقدامات سلب مالکیت و عمرانی که اولویت چهارم این نهاد است، تصریح کرد: یک هزار و 761 پروژه عمرانی با اعتباری بیش از 875 میلیون ریال در سال گذشته اجرا شد.
وی در تشریح خدمات اجتماعی بسیج سازندگی در استان گفت: در هفته بسیج سازندگی حدود 20 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع می کنیم که این کار در گذشته ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به اقدامات بسیج سازندگی استان در منطقه سیلابی گفت: گروه های جهادی را ساماندهی می کنیم تا اقدامات بر اساس اولویت های استان باشد.
جلالی در پایان به تشریح برنامه های هفته بسیج سازندگی می پردازد.
انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.