ثبت روزانه 80 تراکتور صفر در تبریز

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی رئیس پلیس راهور آذربایجان شرقی در خصوص قطع تراکتورهای صفر کیلومتر گفت: در تبریز به طور متوسط ​​80 قطار غیرتراکتوری توسط متخصصان راهور در کارخانه بازرسی و ثبت نام می شود و همچنین 17 هزار دستگاه تراکتور نیز مورد بازدید قرار گرفته است. از ابتدای سال جاری در استان شماره گذاری شده است.

سرهنگ یونس منفرد با اشاره به نگرانی اخیر کشاورزان در خصوص اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر عدم پلاک تراکتورهای تولیدی، گفت: شماره گذاری تراکتور طبق روال قبلی انجام می شود و تمامی تراکتورهای تولیدی در تراکتورسازی ایران در مدیریت است. فیلد او پلاک دارد و به کشور ارسال می شوند.

وی با تاکید بر ثبت شماره پلاک تراکتورهای بدون پلاک در استان گفت: در سال گذشته 40 هزار تراکتور و سایر ماشین آلات صنعت کشاورزی بدون پلاک از آذربایجان شرقی بازدید کرده و اقدامات لازم برای اخذ پلاک انجام شده است. . توسط راهور تکمیل شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سوابق پلیس، سرهنگ منفرد تاکید کرد: از این تعداد صاحبان 21 هزار دستگاه تراکتور و ماشین آلات ترکیبی برای دریافت پلاک به صورت قانونی مراجعه و تراکتورها به شماره گذاری شده اما همچنان 18 هزار تراکتور دار هستند. .

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.