تیم ملی واترپلو در بازی های آسیایی مشکل دارد

[ad_1]

این ملی پوش گفت: کار ما در این بازی های آسیایی نسبت به دوره قبل سخت تر است، زیرا در دوره قبل بسیاری از حریفان ما را در فرم بالا نمی دیدند اما اکنون همه روی تیم ما حساب باز کرده اند. بازیکن چوگان

امیرحسین رهبر در گفت وگو با ایسنا، درباره آماده سازی تیم ملی واترپلو برای حضور در بازی های آسیایی هانگجو، اظهار کرد: تمرینات خود را با هدف آمادگی برای بازی ها آغاز کردیم، آسیا به صورت مستمر و تمرکز بر روی هفتم فروردین بود. «قرار بود دوشنبه 25 می برای یک اردوی آموزشی به یونان برویم، اما ویزای ما صادر نشد. سفارت یونان دیر به ما ویزا داد و تا جایی که می دانم پنج شنبه عازم کشور هستیم.

این ملی پوش واترپلو در ادامه با بیان اینکه چهار سال است که در مسابقات رسمی و بین المللی شرکت نکرده اند، گفت: در حال حاضر تمرینات ما زیر نظر آقای رضایی سرمربی تیم ملی در حال انجام است. البته سرمربی تیم ملی نیز در اردوی یونان به ما اضافه خواهد شد. ما چهار سال است که به دلیل شیوع هاله بازی رسمی یا بین المللی انجام نداده ایم. ملی پوشان باید در مسابقه هماهنگ شوند و اعتماد به نفس پیدا کنند تا بیشتر آماده شوند.

لیدر درباره آمادگی ملی پوشان و خودش افزود: خدا را شکر همه بازیکنان دوستان خوبی هستند و روحیه خوبی داریم. از نظر آمادگی هم تا حدودی پیشرفت کرده ایم و نزدیک به 80 درصد هستیم. اکنون به یک مسابقه تدارکاتی و رسمی نیاز داریم. شرایط خوبی هم دارم. یک ماه پیش انگشتم آسیب دید اما خوشبختانه توانستم بهبود پیدا کنم و به تیم ملحق شوم. در حال حاضر، مانند بسیاری از بازیکنان دیگر، 70 تا 80 درصد آماده هستم.

ملی پوشان واترپلو در خصوص سایر تدارکات تیم ملی واترپلو گفت: بعد از یونان مسابقات تدارکاتی دیگری خواهیم داشت. نشست تدارکاتی بعدی احتمالا با صربستان یا مجارستان یا دوباره یونان خواهد بود. هیچ طرحی برای جلسه تدارکاتی بعدی وجود ندارد و همه چیز به اندازه سفر به یونان بستگی دارد.

وی درباره پیش بینی خود از بازی های آسیایی گفت: با تیم ملی تمرین می کنیم و امیدواریم در بازی های آسیایی نتیجه خوبی بگیریم. در این بازی های آسیایی کار ما سخت تر از بازی قبلی است. در گذشته خیلی از تیم ها قدر عملکرد بالای تیم ما را نداشتند. دلیلش هم این است که در دوره های قبل مدال نداشتیم و آن را جدی نگرفتیم. حالا همه روی تیم ما حساب می کنند و حریفان سخت تری مقابل ما بازی خواهند کرد. هدف ما دفاع از عنوان سومی و سپس فینال بازی های آسیایی است.

رهبر در پایان گفت: از رسانه ها و مسئولان می خواهم در طول سال بیشتر شاهد ورزش ما باشند. ما فقط یک یا دو بار در سال تلویزیون زنده داریم و به واترپلو توجهی نداریم. حداقل انتظار ما این است که مسئولان و رسانه ها بیشتر به ما مراجعه کنند تا ما را تشویق کنند. آنها به ما کمک می کنند تا درآمد مالی خود را افزایش دهیم. تمام زندگی ما ورزش است و نمی توانیم شغل دیگری داشته باشیم. همچنین به جلسات تدارکاتی بیشتری نیاز داریم که از وزارتخانه و کمیته ملی المپیک می خواهم که انجام دهند. همه برای موفقیت ما در بازی های آسیایی دعا کردند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.