تنها 2500 هوادار انگلیس در بازی با ایران!

[ad_1]

هواداران رسمی و انحصاری انگلیس در دیدار مقابل ایران تنها 2500 نفر خواهند بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرور، تیم ملی فوتبال انگلیس با هدایت گرت ساوت گیت در اولین بازی خود در جام جهانی باید در روز افتتاحیه این رقابت ها در ورزشگاه بین المللی به مصاف تیم ملی ایران می رفت.خلیفه. فیفا به فدراسیون فوتبال تایید کرد که تنها 2489 صندلی به هواداران «سه شیر» داده خواهد شد. اعضای کانون هواداران تیم ملی فوتبال انگلیس تا پنجشنبه فرصت دارند تا برای بلیط ویژه ثبت نام کنند و فیفا تنها هشت درصد از “صندلی های موجود” را برای هر تیم رزرو کرده است.

از این تعداد، 1785 صندلی با کمترین قیمت، کلاس 3، هر صندلی 53 ین قیمت دارد. تیم ملی فوتبال انگلیس در دومین دیدار خود در این جام به مصاف آمریکا می رود و سپس به مرحله حذفی صعود می کند که هنوز مشخص نیست.

برهولد ترنکل، مدیر کل گردشگری قطر گفت: تصمیم بر این شده است که تنها هوادارانی که بلیت این مسابقه را دارند، مجاز به درخواست روادید قطر باشند. آنها برای ورود به قطر به یک شناسه هوادار رسمی نیاز دارند و کسانی که چنین نکنند اجازه ورود به قطر را خواهند داشت. قوانین سختگیرانه است و هواداران بدون شناسه رسمی هواداران اجازه ورود به قطر را نخواهند داشت.

انتظار می رود یک و نیم میلیون هوادار از قطر بازدید کنند، اگرچه این برآوردها کمترین حضور در جام جهانی را در 52 سال اخیر نشان می دهد.

به گزارش ایسنا، انگلیس از سال 1966 تاکنون تنها یک بار در اولین روز جام جهانی به میدان رفته است که در آن مرحله، انگلیس در روز اول به تساوی بدون گل اروگوئه دست یافت، اما این تیم در نهایت توانست به برتری برسد. تنها عنوان قهرمانی در تاریخ جام جهانی باید ببینیم تیم جوان شده ساوت گیت می تواند در جام جهانی حرفی برای گفتن داشته باشد یا خیر.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.