تفرجگاه عینالی برای پروژه های معماری و چند رسانه ای مناسب استایسنا/ آذربایجان شرقی معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه هنرهای اسلامی تبریز در بازدید از عینالی این تفرجگاه را مکانی مناسب برای اجرای پروژه های معماری و چند جانبه دانست.

سید علی فراق به همراه بابک دانش پناه مدیرعامل بنیاد عون بن علی از تفرجگاه عینالی بازدید و از نزدیک با فعالیت های این سازمان آشنا شدند.

فراق در این بازدید ضمن قدردانی از زحمات انجام شده و مدیریت صحیح تفرجگاه گفت: پتانسیل تفریحی و تربیت بدنی در فضای ایجاد شده بسیار خوب است و پیشنهاداتی ارائه کرده ایم که چگونه استفاده از این بستر مناسب می تواند منجر به تعامل خوب و نزدیک بین دانشگاه هنر اسلامی.» تبریز با بنیاد عون بن علی است.

وی ادامه داد: تفریح ​​و تربیت بدنی یک مقوله آموزشی برای هنرجویان و همچنین اهداف فرهنگی است و با توجه به اینکه تبریز نیز یک شهر دانشگاهی است، پتانسیل و بستر می تواند برای سفرهای کمپینگ و بازدید از دانشکده محلی خوب و مناسب باشد. “

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شهر تبریز، معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه هنر اسلامی تبریز از انعقاد تفاهم نامه بین بنیاد عون بن علی و دانشگاه هنر اسلامی تبریز خبر داد. در چند روز آینده روز و گفت: دانشگاه هنرهای اسلامی آمادگی دارد از امکانات خود در زمینه های معماری، صنایع دستی و رسانه ای برای توسعه همکاری های لازم در فضای اوقات فراغت و گردشگری ایران استفاده کند.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.