تصویب ۶ طرح سرمایه گذاری و اشتغالزا در خوزستانایسنا/خوزستان استاندار خوزستان از تصویب ۶ طرح جدید برای توسعه سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال در استان خبر داد.

صادق خلیلیان در پایان نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان که امروز ۲۴ آذرماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: در شورای برنامه ریزی استان وضعیت طرحهای سرمایه‌گذاری که از سال ۹۵ تا کنون مجوز داده شد مورد بررسی قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا، وی افزود: در طول این سال ها ۴۸۸ طرح وجود داشت که ۳۲۲ طرح آن توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته اما تقریبا به جز ۱۲ درصد از این طرح‌ها، مابقی به اتمام نرسیده است.

استاندار خوزستان گفت: این طرح ها در مراحل مختلف کار مشکلاتی داشتند که در این زمینه کارگروهی تشکیل شده است تا مسائل و مشکلات این طرح ها در آن کارگروه مورد رسیدگی قرار بگیرد.

وی افزود: در این کارگروه تلاش خواهیم کرد هر چه سریعتر این طرح های باقی مانده را به بهره‌برداری برسانیم و مردم خوزستان از منافع اجرای این طرح ها استفاده کنند.

خلیلیان عنوان کرد: همچنین ۶ طرح جدید برای توسعه سرمایه‌گذاری تصویب شد که به اشتغالزایی بیشتر در استان کمک می کند.این طرح ها در زمینه های صنعت، گردشگری و کشاورزی هستند.

انتهای پیامخبرهای مهم

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *