تشکیل شورای تخصصی هنری برای ارتقای فعالیت های هنری در لرستان ضروری است

[ad_1]

ایسنا/ لرستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: توسعه برنامه های این اداره کل در حوزه های هنری، فرهنگی و رسانه ای و اعطای اعتبارات ویژه در قالب سند چشم انداز واحد ضروری است، به دنبال وزارتخانه ها و مسئولان استانی باشید.

منصور احمدی در دومین نشست بررسی ظرفیت ها و کاستی های هنری و فرهنگی استان با اشاره به برگزاری سمیناری توسط مدیرکل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور مسئولان عالی رتبه این وزارتخانه، نمایندگان تمام وقت و روسای سازمان های وابسته ، مدیران کل و استانی از 28 تا 20 اردیبهشت بیان کرد: نشست های دیروز و امروز با هدف تعیین اولویت های هنری و فرهنگی استان در دولت سیزدهم برگزار و در کارگاه آتی سند چشم انداز فعالیت در این حوزه ارائه شد.

وی ادامه داد: تشکیل شورای تخصصی هنری در استان ها که برای ارتقای فعالیت های هنری ضروری است، یکی از موضوعات کلیدی است که در جلسات به دنبال تحقق آن خواهیم بود، دیدار با مسئولان وزارتی در استان در آینده.

مدیرکل ارشاد و فرهنگ اسلامی استان تصریح کرد: فرهنگ و هنر لازمه همدیگر هستند، اما در عرصه اجرا باید جدا نگاه شود و دیگری قربانی نشود.

احمدی در پایان سخنان خود با تاکید بر لزوم توجه ویژه به تولید محتوای هنری با استفاده از ظرفیت های بومی، گفت: در این راستا باید برای آمار تلاش کرد، تمام ظرفیت استان و استفاده از توانمندی هنر برای توسعه استان.”

در این جلسه نمایندگان به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در خصوص فعالیت های هنری، شایستگی و آسیب ها پرداختند و اولویت های اداره کل معارف و فرهنگ اسلامی در این زمینه را بیان کردند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.