تسریع در ساخت واحدهای تولیدی مسکن جهشی در استان سمنان


    تسریع در ساخت واحدهای تولیدی مسکن جهشی در استان سمنان

ایسنا/ سمنان استاندار سمنان ضمن تاکید بر تسریع در ساخت واحدهای مسکونی در طرح جهش به سمت تولید مسکن در هشت شهر استان، گفت: رسیدگی به روند عملیاتی ساخت واحدهای مسکونی.

سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان در جلسه شورای مسکن استان; وی بیان کرد: بحث تامین زمین برای اجرای قانون جهشی تولید مسکن در استان مطرح شده و جای نگرانی نیست.
وی افزود: در بحث ساخت و ساز مسکن در حوزه سازمان مسکن انقلاب اسلامی اقداماتی در حال انجام است و خوشبختانه در این زمینه بالاتر از میانگین کشوری هستیم.
استاندار سمنان ادامه داد: استفاده از ظرفیت و پتانسیل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و بنیاد مستضعفان در بحث اجرای قانون جهش در تولید مسکن در استان.
هاشمی تاکید کرد: اولویت اول کمیته امداد و بهزیستی امام خمینی (ره) رفع دغدغه تامین مسکن جامعه است که اهداف این دو گروه باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
وی افزود: اولویت اصلی ما برای اجرای ساخت واحدهای مسکونی در بحث قانون مسکن جهشی، استفاده از پیمانکاران و مصالح بومی استان است.
استاندار سمنان در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: فرمانداران شهرستان های استان با اقدامات لازم و برگزاری تداوم شورای مسکن شهرستان اهتمام به اجرای هر چه بهتر قانون تولید مسکن داشته باشند.
انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.