تزریق دوز سوم واکسن کرونا در مرکز واکسیناسیون حرم رضویایسنا/خراسان رضوی معاون خدمات زائران حرم رضوی از فراهم‌سازی امکان تزریق دوز سوم واکسن کرونا در رواق دارالمرحمه حرم خبر داد.

امین بهنام با اعلام این خبر اظهار کرد: تمام افراد بالای ۱۸ سال که حداقل سه ماه از زمان تزریق دوز دوم آن‌ها گذشته باشد می‌توانند برای تزریق دوز سوم واکسن کرونا همه‌ روزه از ساعت ۹ تا ۲۱ با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به مرکز واکسیناسیون این آستان مقدس در رواق دارالمرحمه مراجعه کنند.

وی ادامه داد: با توجه به سرعت انتشار و همه‌گیری بسیار قابل‌ توجه سویه جدید ویروس کرونا در مقایسه با موارد قبلی و همچنین تأکید وزارت بهداشت مبنی بر اهتمام جدی در رعایت بیش ‌از پیش دستورالعمل‌های بهداشتی، به‌ منظور جلوگیری از پیک بعدی، آستان قدس رضوی تمهیدات خاصی را برای اطلاع‌رسانی مناسب، پرهیز از عادی‌انگاری و جدیت تمام در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در این آستان ملکوتی اتخاذ کرده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی آستان قدس رضوی معاون خدمات زائران حرم مطهر رضوی گفت: شست‌وشو و ضدعفونی مستمر سطوح در معرض تماس زائران و تهیه اقلام بهداشتی از جمله محلول ضدعفونی کننده دست و مایع صابون به‌ میزان لازم از دیگر مواردی است که مورد توجه قرار دارد. دستگاه‌های محلول ضدعفونی دست خودکار چشمی نیز همچنان در مبادی ورودی حرم مطهر در دسترس زائران و مجاوران قرار دارد.

انتهای پیامخبرهای مهم

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *