ترقی: رئیس جمهور توانست افکار عمومی را خشنود کند

[ad_1]

یک فعال سیاسی می گوید: متقاعد کردن مردم می تواند به اجرای سیاست اصلاح نظام بازنشستگی کمک کند. وی گفت: رئیس جمهور با تشریح برنامه دولت توانست افکار عمومی را خشنود کند.

حمیدرضا ترقی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اظهارات رئیس جمهور مبنی بر اصلاح نظام بازنشستگی کشور، اظهار کرد: توضیحات رئیس جمهور اگرچه کمی دیر آمد، اما به دلیل حجم آن می تواند افکار عمومی و التهاب جامعه را آرام کند. “طرح ایجاد شده را لغو کنید.

وی ادامه داد: طبیعی است که با توضیحات وزرای دست اندرکار و اطلاع رسانی بیشتر به مردم، افکار عمومی به سمت واقع گرایی و به دور از احساسات و طغیان ها روی آورد. تبیین سیاست‌های مهمی مانند اصلاح نظام بازنشستگی و گفتگو با افراد در این حوزه، هم مهارت و هم تمرین می‌طلبد. ظاهر برای متقاعد کردن افکار عمومی بسیار مهم است. در هر صورت اجرای این سیاست دشوار خواهد بود.

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد مسلمین همچنین افزود: رهبری بارها گفته اند که در این گونه اقدامات قانع سازی از قبل بسیار مهم است و می تواند مردم را در اجرا همراهی کند، لذا دولت باید توجه کامل داشته باشد. به موضوع متقاعد کردن مردم.” در واقع، باید به وعده هایی که داده عمل کند و زیرساخت هایی را برای تحویل موجودی برق فراهم کند. سریعتر بمیرند تا مردم مطمئن باشند که برای خلاص شدن از شر آنها تحت فشار قرار نخواهند گرفت. ارز ترجیحی

ترقی در پایان درباره واریز یارانه جدید به حساب مردم پس از سخنان رئیس جمهور گفت: این اقدام تاثیر زیادی در افکار عمومی داشته و موید سخنان رئیس جمهور و نشان دهنده تصمیم است که تصمیمات دولت حساب شده و برنامه ریزی شده بوده و دولت کاملاً صادق بوده است. “این در راستای منافع ملی عمل کرد. این اقدام باعث افزایش اعتماد عمومی به دولت شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.