تخریب عمارت 60 میلیارد تومانی در جنگل ماسال

[ad_1]

ایسنا/ گیلان رای دادگاه درباره تخریب و تخریب یک ویلای مجلل در جنگل های شهرستان ماسال امروز صادر شد.

احمد آقایی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان در تشریح این خبر افزود: سازنده این ساختمان غیربومی و غیرگیلانی است و از طریق اجاره زمین توانسته زمین جنگلی را تصرف و شروع به کار کند. «ساخت و ساز، سرپیچی از دستورات دادگاه». دفع و تخریب این ویلا در سال 1388 بدون هیچ اقدامی از سوی مسئولین در آن مدت.

وی با اشاره به اینکه دستور تخریب این بنا از سوی دادستان و انقلاب شهرستان ماسال صادر شده است گفت: صبح امروز با صدور حکم قضایی تخریب این ویلا موجب خوشحالی مردم منطقه شد.

وی با بیان اینکه اموال شخصی داخل ویلا به صاحب ملک مسترد شده است، افزود: مالک ملک به جرایم مختلف از جمله اخلال در نظام اقتصادی و توهین به مقدسات و همچنین 3 مامور منابع طبیعی متهم شده است. به آنها اجازه داده شد که به زندان بروند.

این سمت در ادامه خاطرنشان کرد: بر اساس دستور اداره کل شورای ملی استان، این مساحت ویلای 3000 متری باید جابجا شود، منابع برگشت داده شود، خسارت جبران شود.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان با اشاره به ارزش 60 میلیارد تومانی این ویلا و دروغ گویی صاحب آن مبنی بر رابطه خود با صاحبان قدرتمند و قدرت، گفت: این ویلا برای همه کسانی است که در قلب جنگل ساخته شده و قانون شکنی کرده اند، مقام قضایی طبق قانون است و عدالت در راه هیچ متخلفی را مماشات نمی کند و با هر لباس و منصبی با متخلف برخورد قانونی می کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.