تجلیل از فعالان قرآنی در مراسم اختتامیه ویژه برنامه «شام قرآنی» در قم

[ad_1]

ایسنا/ قم با حضور روسای امور بین الملل حوزه های علمیه، مراسم اختتامیه ویژه برنامه «عصر قرآنی» در پارک بنفشه برگزار شد.

همزمان با عید سعید فطر، مراسم اختتامیه ویژه «شام قرآنی» همزمان با اقامه نماز عید سعید فطر در بوستان بنفشه قم با تجلیل از فعالان قرآنی برگزار شد. مسلمانان ، سید مفید حسینی کوهساری، امور بین الملل.

حجت الاسلام و المسلمین سید مفید حسینی کوهساری مسئول امور بین الملل حوزه های علمیه در خطبه های نماز عید سعید فطر به چند موضوع نماز می پردازد، نماز عید فطر می گوید. : این تعطیلات عالی

وی به راهپیمایی باشکوه مردم در روز قدس اشاره کرد و بر اشغال وحشیانه یهودیان فلسطین تاکید کرد و گفت: تصور کنید حدود پنج یا شش میلیون یهودی از نقاط مختلف کشوری به نام فلسطین جمع شده و ساکنان آن تبعید شده و یهودیان نیز تبعید شدند. اسکان داده شد.»، این یک آزار و شکنجه سازمان یافته بود.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی کوهساری، اشغال کشوری در بطن جهان اسلام را ظلم دولتی به یهودیان توصیف کرد و افزود: حتی مردم کشور نیز این اشغالگران تبعید شدند و اجازه بازگشت به کشورشان را ندادند. “

وی ادامه داد: اشغالگران فلسطین یک حکومت فاسد یهود را تأسیس کردند و بر اساس ادبیات امروزی، ترور و ظلم دولتی سازمان یافته و بین المللی را در سر داشتند.

رئیس امور بین الملل حوزه علمیه با محکومیت جنایات اسرائیل گفت: ملت فلسطین 70 سال است که حق بازگشت به وطن خود را نداشته و در هیچ جای دنیا و با کیفیت چنین ظلمی وجود نداشته است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند: «دنیا در نظم جدیدی است»، گفت: زمانی دنیا توسط شوروی و آمریکا به صورت دو قطبی اداره می شد. اما بعد از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، دنیا آنقدر تک قطبی شد که آدم آقایی پیدا کرد که هیچ تفاوتی با آمریکا نداشت.

وی افزود: در دنیای امروز از جنتلمن شوروی خبری نیست و آمریکا هم چنین آقایی نیست و همتای آن جنگ اوکراین است. امروز اوکراین نمادی از فروپاشی هژمونی غرب است که تقریباً چیزی در آن باقی نمانده است.

در این مراسم که با حضور محسن محرری سخنگوی مجمع مسلمانان قم و جمع کثیری از نمازگزاران در فضای باز پارک بنفشه واقع در خیابان شهید کریمی برگزار شد، فعالیت های قرآنی در ماه مبارک رمضان انجام شد. جشن قرائت قرآن کریم.

این مراسم با اجرای سرود سلام فرمانده توسط گروه سرود برندگان و نونهالان حاضر در مراسم به پایان رسید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.