تاریخ و زمان واریز «عیدی» بازنشستگان منتظر تصمیم دولت / بررسی افزایش «حقوق» در کمیته مشترک

[ad_1]

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در خصوص جزئیات و زمان واریز “عیدی” بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: همچنان منتظر تصمیم و تصویب هیات وزیران هستیم. ما آماده ایم تا با بازنشستگان تایید شده به این تعهد عمل کنیم.

به گزارش ایسنا، میرهاشم موسوی در حاشیه مراسم انعقاد تفاهم نامه سازمان تامین اجتماعی و سازمان امور دانشجویان وزارت علوم در موضوع بیمه دانشجویان درباره جزئیات و زمان پرداخت عیدی بازنشستگان گفت: آماده باشید تا این تعهد را با بازنشستگان انجام دهید.

وی ادامه داد: هیئت دولت باید مبلغ عیدی را اعلام کند و سپس تامین اجتماعی برای پرداخت عیدی آماده شود. از این بابت مشکلی نخواهیم داشت و منتظر اعلام این عدد هستیم.

پاسخ مدیر عامل تامین اجتماعی در مورد اینکه آیا عیدی با حقوق بهمن پرداخت می شود؟ گفت: باید ببینیم کی اعلام می کنند; مشکلی برای پرداخت نداریم

وی در خصوص افزایش «دستمزد» بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: کار در سازمان برنامه و بودجه و مجلس در حال انجام است و با تصمیم گیری نهایی اقدامات لازم انجام خواهد شد.

موسوی پاسخ می دهد آیا تا پایان سال تکمیل می شود؟ وی گفت: “این موضوع مشخص نیست، زیرا آنها در حال بررسی هستند و کمیته مشترک در حال بررسی این موضوع است و هنوز به نتیجه ای نرسیده است و اگر بتوانیم با کمال میل نتیجه می گیریم.”

ادامه هید

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.