تابلو فرش چهره هدیه ای بی نظیر با قیمت مناسب خرید فرش ماشینی کاشان (2)

تابلو فرش چهره: هدیه ای بی نظیر با قیمت مناسب – خرید فرش ماشینی کاشان
تابلو فرش چهره

مانند تابلو فرش طرح بدرقه و تابلو فرش شاعر جوان و یا تابلو فرش پاسور باز که بسیار نیز پر فروش اند. معروف ترین و پر فروش ترین تابلو فرش طرح تندیس طرح لیدی گودیوا می باشد. گران ترین تابلو فرش ایران با نخ ابریشمی بافت زده می شود و ارزش هنری و مالی بسیار بالایی دارد. نقش شاهان معروف و محبوب ایرانی و یا نقش تخت جمشید و یا فروهر در قالب تابلو فرش بافت زده می شود. بعد از بافت در قالب قاب نیز عکسی مجددا برای شما ارسال می نماییم تا تایید نهایی شما را جلب کنیم. نخ پلی استر نوعی الیاف است که حتی از BCF بهتر است و این نخ کار زیبایی به ما می دهد و حتی تضمین می کنیم در سالهای متوالی خرابی نخواهد داشت. و این را در همه محصولات ، خواه فرش باشد یا سایر محصولات داخلی و خارجی ، مشاهده می کنیم. A​rticle was cre​ated by GSA C᠎ontent​ Generat or DE᠎MO!

تابلو فرش چهره

تابلو فرشی که تصاویر حیوانات در آن بافت زده می شود و اکثر از حیواناتی نظیر اسب یا ببر و یا قو استفاده می شود. از دیگر مواردی که به عنوان معایب برای بافت چهره بر روی تابلو فرش محسوب می شود جفت بافت بودن دستگاه های فرش ماشینی می باشد. بافت تابلو فرش های نفیس چهره شما وعزیزان شما بهترین و ماندگارترین هدیه ای که میتوانید به آنها بدهید. و یک تابلو فرش خواهید داشت بنابراین قیمت کمتری نیز نسبت به تابلو فرش ماشینی چهره خواهید داشت. تابلو فرش چهره در شیراز کد ۴۵ برگرفته از چهره افراد مشهور و یا چهره ای از عزیزانتان که بعنوان یادگاری ماندگار و همیشگی و در قالب تابلو فرش به آن ها هدیه می دهید. که از این میان نخ اکرولیک بهترین نخ تابلو فرش ماشینی می باشد که علاوه بر ماندگاری و کیفیت درجه یک بودن این نخ ، ظاهری دستباف گونه به تابلو فرش می دهد. امروزه اهمیت تابلو فرش به عنوان هدیه در میان مردم افزایش یافته است.

به عنوان تابلو فرش هدیه استفاده کنید .

نام و نام خانوادگی به همراه شماره تماسی ضروری از خود و آدرس ارسالی را برای ما در یک خط بنویسید. تابلو فرش چهره یک کادوی ایده آل برای مراسمات خاص می باشد. بهتر است که از طرح های تابلو فرش چهره به عنوان تابلو فرش هدیه استفاده کنید . نکته ای که لازم به ذکر است دلیل سفارش گرفتن تابلو فرش از یک هفته قبل آماده سازی مراحل پرینت و فرش خام می باشد. از دیگر مزایای آن بافت آن در سایزهای مختلف در کمتر از دو هفته می باشد در صورتی که تابلو فرش های دستبافت با توجه به سایزشان زمانی غریب به ۳ ماه از بافنده می گیرند. یکی از بزرگترین مشکلاتی که بافت چهره بر روی تابلو فرش به دنبال دارد نیاز به طراحی می باشد. اگر می خواهید بیشتر طراحی و ساخت تابلو فرش چهره آشنا شوید تا انتهای این مقاله از سری مقالات راهنمای خرید تابلو فرش ما را یاری نمایید.

برای مدت کوتاهی روی تابلو فرش ابریشمی را لمس نمایید. هنگام لمس کردن نخ اکرولیک دانه های نخ اکرولیک زیر دست سر میخورند و حالت چسبندگی ندارند. ولی اگر متوجه نشدید یک تابلو فرش ماشینی را لمس کنید متوجه تفاوت هر دو خواهید شد. در این نوع تابلو فرش از رنگ های محدودتری استفاده می شود ولی مانند فرش روی دستگاه فرش ماشینی و با همان تعداد نخ فرش ماشینی بافت زده می شود. در روش دوم محدودیت تعداد رنگ وجود ندارد، و تابلو فرش را می توان در هر تعداد رنگ تولید نمود، اما باید طول خاب کمتر باشد. کاغذ هر چقد کیفیت بالاتری داشته باشد از اسراف رنگ جلوگیری می کند در نتیجه هزینه بهای تمام شده کالا نیز کاهش چشمگیری پیدا می کند. تابلو فرش دستباف زمان آماده شدن آن بسیار دیرتر از سایر بافت هاست اما در عین حال بسیار با کیفیت تر است. لازم به ذکر است هزینه قاب از هزینه تابلو فرش جدا می باشد.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.