بیانیه مجمع عمومی جهانی در مورد تصویب مذاهب اسلامی به مناسبت روز جهانی قدس

[ad_1]

شورای تایید مذاهب جهان اسلام به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش ایسنا، محتوای این بیانیه به شرح زیر است:

به نام خدا

امت اسلامی بیش از هفت دهه است که با پدیده شومی موسوم به غصب صهیونیسم مواجه بوده است، رژیمی که با حمایت آمریکا بخشی از خاک خود را از امت اسلامی می داند که به گفته بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، امام خمینی، بخشی از اسلام بود، می‌توانست آن را اشغال کند و هزاران برادر و خواهر امت اسلامی را تحت ستم قرار دهند و بکشند. در عین حال، مسلمانان با وحشیانه ترین و غیرانسانی ترین اعمال، خانه ها و خانه های ما، این سرزمین را غصب کرده و میلیون ها مظلوم را از شهرها و کشورهای خود آواره کرده اند تا رژیم جعلی خود را بر اساس خون مظلومان مستقر کنند. امت اسلامی را تأسیس کرد.

روز قدس بهانه ای است برای بازخوانی پرونده فلسطین و جنایات انجام شده علیه این ملت مظلوم و در عین حال کانون همبستگی و همدلی ملت های مسلمان در سراسر جهان برای حمایت از مظلومان این سرزمین.

امروز به برکت گفتمان اعتراضی در فلسطین تنها راه نجات این سرزمین در شرایط کنونی است و بیداری ملت های مسلمان، امنیت و آسایش رژیم غاصب اسرائیل به کابوس وحشتناکی تبدیل شده است. تلاشی ناامیدانه برای فرار از این کابوس است.

نقش امت‌های اسلامی، به‌ویژه علما، نخبگان و تنها هواداران امت، در این برهه از تاریخ بسیار مهم و تأثیرگذار است. علما و عالمان نیکوکار اسلام و جهان اسلام در سطح جهان باید جایگاه خود را در جنبش جهانی طرفدار فلسطین بیابند و به نقش تاریخی خود عمل کنند.

مقاومت توده‌های فلسطین، تحکیم جهاد و شهادت، هم افزایی و حمایت دولت‌ها و دولت اسلامی از مردم مظلوم فلسطین، تصمیمی مهم تعیین‌کننده آینده فلسطین بود. جنبش افول این شبه رژیم.

شورای تأیید مذاهب جهان اسلام ضمن گرامیداشت روز قدس، از آحاد امت اسلام به همکاری حول محور قدس شریف و حمایت بی دریغ از این ملت مظلوم خواسته است. کشورها و دولت های مسلمان مردم مظلوم فلسطین را به رسمیت می شناسند.

بدون شک این هم افزایی به عنوان مصداق نصرت الهی با یاری و حمایت خداوند در جهت زوال این رژیم در اسرع وقت به دنبال خواهد داشت. به خواست خدا.

خدا خیرت دهد و اعمال من را ثابت کن.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.