به دنبال جابه جایی زندان های البرز هستیم

[ad_1]

ایسنا/ البرز نماینده ارشد دولت استان البرز گفت: با اشاره به راه اندازی زندان های بزرگ در استان افزود: این زندان ها در گذشته های دور ایجاد شده و با گسترش شهرنشینی به ساختار شهری اضافه شده و در نظر داریم جابه جا شویم. این زندان ها زمان معقولی طول می کشد.

به گزارش ایسنا، مجتبی عبداللهی در دیدار با گروه های جهادی که در سالن شهدای دولت برگزار شد، با بیان اینکه تحقیقات گسترده ای در زمینه مدیریت جهادی انجام داده و بر تحقق آن اصرار دارم، افزود: فعالیت گروه های جهادی در استان می تواند این باشد. قابل تحسین و قدردانی است و در رفع مشکلات و مشکلات تاثیر بسزایی داشته است.

وی ادامه داد: با مدیریت جهادی و فعالیت های جهادی می توانیم مشکلات و موانع کشور را برطرف کنیم و این موضوع باید در استان البرز با دقت خاصی و با تلاش جهادگران استان پیگیری شود.

عبداللهی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی و پیروزی در دفاع از جهاد مرهون بصیرت و مدیریت جهادی، فداکاری و ایثار است.

وی افزود: اکنون نیز نیازمند این روحیه هستیم تا کشور را در جهت توسعه و تعالی در ابعاد مختلف سوق دهیم و خدا را شاکریم که هزار و 352 گروه جهادی فعال در استان البرز وجود دارد.

استاندار البرز گفت: اولین چیزی که باید به آن توجه زیادی داشته باشیم ایجاد وحدت و انسجام است چرا که در سایه همدلی و همدلی می توان اعضا را ایجاد کرد. دستاورد بزرگی.

وی افزود: البرز همانطور که مقام معظم رهبری اعلام کردند به ایران کوچک معروف است و باید از این رویکرد برای ایجاد همگرایی و اتحاد بین اقوام در راستای پیشرفت و وحدت و توسعه استان استفاده کنیم.

عبداللهی گفت: البرز ظرفیت ها و فرصت های زیادی دارد و با رشد قوی آنها تهدیدات خنثی می شود و برای این منظور باید تلاش شبانه روزی ویژه ای داشته باشیم.

وی با اشاره به راه اندازی زندان های بزرگ در استان افزود: این زندان ها در گذشته های دور ایجاد شده و با گسترش شهرنشینی به ساختار شهری اضافه شده اند و در نظر داریم این زندان ها را جابجا کنیم که البته این امر مستلزم یک برنامه ریزی منطقی است. مقدار زمان.”

استاندار البرز گفت: منشأ بسیاری از مشکلات و موانع مشکلات اقتصادی است و اکنون کشور با شرایط تنبیهی ناجوانمردانه و موانع جدی در این زمینه مواجه است که دولت سیزدهم با نگاهی ویژه به دنبال مقابله با این مشکلات است.

وی افزود: باید برای دستیابی به دستاوردهای بزرگ در استان راهی پیدا کنیم و گروه های جهادی باید به هم افزایی و هماهنگی دست یابند تا اقدامات کوچک را به پروژه های بزرگ تبدیل کنند.

عبداللهی خاطرنشان کرد: اگر گروه های جهادی پایگاه ها و مراکز مدیریتی داشته باشند، می توانند ارتباطات بیشتری داشته باشند و روی اهداف کلان تمرکز کنند.

وی افزود: آمادگی دارم مشاورانی از گروه های جهادی در استان داشته باشم و این ارتباط بیشتر تقویت شود.

استاندار البرز گفت: محور همه مشکلات این است که گروه های جهادی با اراده خود می توانند موتور توسعه استان باشند.

وی افزود: پایگاه اجتماعی استان نیازمند کار گروه های جهادی است چرا که شناسایی افراد آسیب پذیر و محله ها باید با دقت انجام شود.

عبداللهی گفت: می توانیم دست به دست هم دهیم و با روحیه جهادی و انقلابی، ایثارگری و پیشگیری از آسیب های اجتماعی اقدام کنیم.

وی افزود: هدف بزرگ ما خدمت به مردم به عنوان سرور اصلی انقلاب است و با این رویکرد می توانیم در جلب رضایت مردم، مردم موفق باشیم.

استاندار البرز با بیان اینکه باید زمینه امید، نشاط و شادی را در استان فراهم کنیم، گفت: گروه های جهادی می توانند با ارائه راهکارها و شناسایی نقاط ضعف، آن را به مدیران و تصمیم گیران ابلاغ کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.