به تولید کامیون زامیاد با کیفیت قابل قبول ادامه دهید

[ad_1]

شرکت خودروسازی سایپا اعلام کرد: برنامه شرکت زامیاد ادامه تولید وانت زامیاد با کیفیت قابل قبول و ارتقا به کیفیت سه ستاره است.

به گزارش ایسنا، به نقل از بولتن با عنوان «کامیون های زامیاد همچنان در سبد محصولات این شرکت هستندشرکت سایپا موتور در این خصوص توضیحاتی را ارائه کرد:

شرکت زامیاد موتور با موضعی تزلزل ناپذیر نسبت به ارزیابی و ارتقای محصولات خود، همواره در تلاش بوده تا برنامه های ارتقای کیفی و ساختاری محصولات خود را برنامه ریزی و اجرا کند و در عین حال کیفیت محصولات خود را حفظ کند. این طرح ها که با استانداردهای مورد نیاز صنعت خودروسازی مطابقت دارند، سرلوحه برنامه های استراتژیک این شرکت قرار دارند.

در این راستا وانت زامیاد که از زمان ساخت شرکت زامیاد تاکنون بارها مورد ارزیابی و بهبود قرار گرفته است، نقش غیرقابل انکاری در ایجاد اشتغال مستقیم و حفظ ظرفیت تیم کشتی های سبک حمل و نقل کشور داشته است.

این شرکت برای خنثی سازی تحریم ها با کمک شرکت های دانش بنیان توانست گواهی آلایندگی یورو 5+ EOBD را برای کامیون های تولید شده با موتور Z24NI از “شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران” و “شرکت تست تایید شده از سازمان حفاظت محیط زیست” دریافت کند. برای Living علاوه بر این، کیفیت محصول در زمینه های کاهش مصرف سوخت، نصب ترمز ABS، نصب فرمان دو تکه برای ایمنی راننده، کاهش 100 امتیاز منفی کیفیت، بهبود شاسی، فرمان و بدنه بهبود یافته است. .

بنابراین برنامه شرکت زامیاد ادامه تولید وانت زامیاد با کیفیت قابل قبول و ارتقا به کیفیت سه ستاره است. از آنجایی که این وسیله نقلیه منبع درآمد مناسبی برای اقشار کم درآمد در شبکه حمل و نقل سراسری است، به دلیل ظرفیت حمل بار برتر و کارایی مناسب، قیمت گذاری نیز دارد.

شرکت زامیاد موتور همزمان با عرضه کامیون نیسان با تولید وانت پادرا پلاس با کیفیت سه ستاره در تامین نیاز بازار و ارتقای کیفیت محصولات خود یک گام فراتر گذاشته است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.