بهروان: فوتبال کشور را نباید فروخت/ چرا به مردم دروغ می گویید؟

[ad_1]

یکی از اعضای سابق هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: ورزش ذاتا تنها اعتماد مردم است اما اکنون این اعتماد خدشه دار شده است.

غلامرضا بهروان در گفت وگو با ایسنا، درباره انتخاب میرشاد ماجدی به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: برای او آرزوی موفقیت دارم. او یک فوتبالیست است اما باید ببینیم هدف چیست. اگر هدف توسعه فوتبال ملی است، باید کمک کنیم. هیچکس به تنهایی نمی تواند به فوتبال ایران کمک کند و حتی رهبری هم به تنهایی نمی تواند این کار را انجام دهد. شما که به این ورزش علاقه دارید، سالم هستید و دنبال سکوی پرتاب در فوتبال نیستید لطفا کمک کنید.

وی گفت: همه اقشار جامعه، فوتبال و رسانه ها باید کمک کنند. باید فضایی ایجاد شود که کسانی که سر کار می آیند و زحمت می کشند و می خواهند زحمت بکشند آسیب نبینند. این مسابقات یک بازی برد-برد نیست. به هر حال هرکسی به فوتبال می آید زحمت می کشد. صفایی فراهانی، مصطفوی، کفاشیان، تاج و عزیزی خادم در مدت حضور خود زحمات زیادی کشیدند. البته بدون اشتباه هم نیستند اما نمی توان از زحمات آنها چشم پوشی کرد.

یکی از اعضای سابق هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره اختلافات درون فدراسیون گفت: فوتبال گاهی بر وضعیت اجتماعی تأثیر می گذارد و هیچ وقت فضا آرام نیست. وضعیت اقتصادی و سیاسی کشور همه چیز را تحت تأثیر قرار می دهد. چرا به مردم دروغ می گویید؟ حقیقت را بگو. این تفاوت ها اصلا خوب نیست و من این مسائل را تجربه کرده ام. من بیش از 8 سال است که در اتحادیه هستم و حتی برای این کار نامه نوشتیم. روال کمی متفاوت است، اما نامه ای که ما نوشتیم صحت ندارد. فوتبال در کشور ما نباید خرید و فروش شود.

وی ادامه داد: تنها سرمایه ما در ورزش اعتماد مردم است اما اکنون این اعتماد در حال خدشه دار شدن است. ما وارد یک موقعیت خطرناک می شویم. مردم بیایند و در فوتبال کمک کنند و روزهایی را که می خواهید تنها با هیئت مدیره کار کنید بگذرانید. فوتبال نیاز به کمک دارد و به نظر شما الان داریم کمک می کنیم؟ ما فضا را منفجر کرده ایم و هیچکس نباید در این فضا کسی را متهم کند. ما خودمان را از درون هل می دهیم و خود را تضعیف می کنیم.

بهروان افزود: اگر دلمان برای مردم بسوزد می توانیم اقدام قوی تری انجام دهیم. آقای عزیزی خادم هم هیچ وقت دنبال بله برون نمی دوه. هرکسی که بتواند با حریفش کار کند سالم است و باید به همه احترام گذاشت. همدلی باعث ایجاد قدرت می شود، اما این اتحاد اکنون وجود ندارد. وارد صنف شوید و ببینید همه یکسان هستند؟ آنها واقعا این کار را نمی کنند. تلاش دیگران را نباید نادیده گرفت.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.