بسکتبال بانوان با ویلچر همچنان فاقد ویلچر استرئیس انجمن بسکتبال با ویلچر از اعزام تیم های بانوان و آقایان به مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه تایلند در اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: در این رقابت ها به دلیل اینکه سهمیه جهانی اختصاص دارد باید تلاش کرد تا بهترین نتایج را به دست آورد. آسیا و اقیانوسیه.”

محسن نجمی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: مسابقات بسکتبال با ویلچر قهرمانی آسیا و اقیانوسیه 26 اردیبهشت ماه در تایلند برگزار می شود که مسابقات قهرمانی جهان در آن تقسیم بندی می شود. برای حضور پررنگ در این مسابقات تاکنون 6 اردو برای آقایان و پنج اردو برای بانوان برگزار شده است که روند آماده سازی راضی کننده و رو به رشد بوده است.

وی در خصوص وضعیت تیم های ملی بسکتبال با ویلچر بانوان و آقایان شرکت کننده در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه گفت: برای مشخص شدن ترکیب نهایی تیم ملی بسکتبال با ویلچر آقایان منتظر حضور لژیون های این تیم هستیم. اردوی تیم ملی.” البته در بخش آقایان مشکل خاصی وجود ندارد و از آنجایی که آنها به طور منظم در مسابقات و اردوها شرکت می کنند، صلاحیت آنها برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه رضایت بخش است و ما بسیار خرسندیم، امیدواریم به سکو برسیم.

نجمی افزود: در بخش بانوان به دلیل اینکه بعد از بازی های پاراآسیایی جاکارتا در هیچ تورنمنت شرکت نکردند و اردوی منظمی نداشتند شرایط حضور در مسابقات قهرمانی آسیا تایلند وجود دارد و بین دوونگ آنها در آقایان متفاوت است. و نمی توانم با قطعیت بگویم آیا مسابقات می توانند سهمیه جهانی بگیرند یا خیر؟

قبل از این سوال که آیا موضوع حضور بانوان با ویلچر برای حضور در مسابقات حل شده است یا خیر؟ وی خاطرنشان کرد: متأسفانه در برخی شهرها به دلیل کمبود ویلچر برای بانوان، آموزش های منظمی دیده نمی شود و مشکلات تجهیزاتی زیادی دارند.

رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر در پایان افزود: در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا بانوان موفق به کسب مقام چهارم شدند.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.