برگزاری نمایشگاه سه بعدی دستاوردهای حوزه ژئوانفورماتیک در سازمان ژئودتیک

[ad_1]

همزمان با همایش و نمایشگاه ملی ژئوماتیک، دستاوردهای این رشته به صورت مجازی و سه بعدی از فردا سه شنبه تا 10 اسفند ماه ارائه می شود.

به گزارش ایسنا بیستمین همایش و نمایشگاه ملی مهندسی ژئودتیک و اطلاعات مکانی ژئوماتیک 1400 با شعار “اطلاعات مکانی، مبنای توسعه اقتصادی کشور” به صورت غیرحضوری و وبینار در تاریخ 24 و 9 اسفند ماه 1400 برگزار می شود.

این همایش و نمایشگاه توسط سازمان زمین شناسی ایران و با همکاری انجمن مهندسین زمین شناسی ایران و انجمن علوم ژئودتیک و ژئوتکنیک ایران برگزار می شود و 62 مقاله سخنرانی و 54 سخنرانی در روزنامه در قالب پوستر ارائه می شود. رشته ژئوانفورماتیک در یک نمایشگاه مجازی سه بعدی با حضور طیف گسترده ای از بخش های دانشگاهی، دولتی و خصوصی از برنامه های این همایش و نمایشگاه دو روزه است.

نمایشگاه ژئوماتیک یکی از بزرگترین رویدادهای علمی و تخصصی در زمینه مهندسی ژئودزی و ژئوانفورماتیک کشور است و مکانی برای تبادل اطلاعات و تعامل بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان دانش، اطلاعات، تجهیزات، خدمات و دستاوردهای ژئودزی و ژئوانفورماتیک است. مهندسی در بخش دولتی و خصوصی در این نمایشگاه همراه با شرکت کنندگانی از بخش دولتی، گروه های مهندسی ژئودتیک دانشگاه تهران، خواجه نصیرالدین طوسی و شهید بهشتی آخرین دستاوردهای خود را در زمینه علم درباره دستاوردهای علمی ژئوانفورماتیک به نمایش می گذارند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا، یکصد و چهارصدمین نمایشگاه نشنال جئوگرافیک توسط فعالان و علاقه مندان به نظرسنجی علمی به صورت مجازی و سه بعدی از تاریخ 24 تا 10 اسفند ماه 1392 برگزار می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.