برنامه های دولت مبتنی بر ایجاد امید در جامعه است

[ad_1]

ایسنا/ لرستان نماینده ولی فقیه در لرستان لبا گفت: استان لرستان از نظر تورم، بیکاری، تعطیلی صنایع و کارخانجات در شرایط خاصی قرار دارد که برای آن نیازمند همدلی، خرد جمعی و کار مضاعف هستیم. مردم، انسجام و وحدت در قوه مجریه و هماهنگی با سایر قوا.

حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی در جلسه شورای اداری لرستان با بیان اینکه همه ما به ویژه دیوان محاسبات در مراکز مهم مشغول خدمت هستیم، گفت: خداوند توفیق عنایت داشته است. از ما. در این برهه زمانی که تاریخ ایران هنوز مورد توجه عموم و جهان نیست.

وی افزود: اسلام ایران در این مرحله به برکت راه روشنگری مقام معظم رهبری، ایثارگری های مردم و مجاهدت های شهدا، در کانون توجه افکار جهانی قرار دارد اما چندان تاثیرگذار نیست.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به نقش مؤثر اسلام ایران در مسائل و رویدادهای سیاسی و جهانی که در جهان رخ می دهد و همه ما در این حرکت مهم مسئولیت داریم، ادامه داد: .

شاهرخی افزود: کشور و استان ما در شرایط استثنایی تورم، کسب و کار کم رونق، بیکاری، تعطیلی صنایع و کارخانجات قرار دارد، اما می توان با همدلی، هوش جمعی، همکاری، تلاش شبانه روزی و انجام آنچه مقام معظم رهبری، رهبری و رئیس جمهور تاکید کرده اند که بر کاستی ها فائق آمده است.

وی گفت: این دولت همچنین برنامه ای مبتنی بر افکار عمومی، انصاف، مبارزه با فساد، بازگرداندن اعتماد مردم، ایجاد امید در بین مردم به ویژه جوانان، انسجام، وحدت درون قوه مجریه در سطوح کلان و استانی، هماهنگی با قدرت های کلان و استان توسعه یافته و کاستی ها قابل رفع است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه باید در میان مردم باشیم، در کنار مردم باشیم، گفت: اگر می خواهیم در میان مردم باشیم باید از فرصت استفاده کنیم و کاری کنیم که بعد از چهار سال ماموریت را به پایان برسانیم. . مردم عقب نشینی می کنند، آنقدر تنگ نظر هستند که دفتر خاطرات خود را نمی نویسند تا ببینند این مسئول و دولت کی به زندگی خود پایان می دهند؟ ما در چندین دولت شاهد چنین اعدادی بوده ایم.

حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه باید به گونه ای عمل کنیم که مورد چنین دیدگاه هایی قرار نگیریم، گفت: دیوان محاسبات می تواند نقش مهمی در جهت دهی در این مسیر داشته باشد.

وی گفت: بازرس قوه قضائیه، بازرسان ادارات، حراست و کسانی که نظارت می کنند می توانند به گونه ای عمل کنند که بتوانیم با هم مشکل نهایی را برطرف کنیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه همیشه هدف ما این بوده است و باید مسئولیت اعمال خود را بپذیریم، افزودند: نباید بگذاریم وقت و وقت ما هدر رود، استان برای کارهای حاشیه ای، مسائلی که باعث شده است. به مردم، دین ، دین، نیروهای انقلابی و ما چهار نفر. فاصله ایجاد نکنید و وقت خود را در این مورد تلف نکنید.

امام جمعه خرم آباد گفت: در این سال ها مراسمی برگزار شده که استان ما چه میزبان باشد و چه میهمان، در رشد اقتصادی، توسعه فرهنگی و دینی این استان تاثیری نداشته است، در شرایطی که نیازمند همدلی، همبستگی و همبستگی هستیم. «همه مردم متعهد به تواضع و عفت هستند، ما امور را طوری برنامه ریزی نمی کنیم که نتوانیم برای حوادث و اتفاقات برنامه ریزی کنیم، به ویژه در حکومتی انقلابی که به آرمان ها و ارزش های اسلامی و دینی پایبند باشد.

وی ادامه داد: همه ما وظیفه خود می دانیم همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند در کنار مردم باشیم حمایت از دولت حمایت، هدایت، نظارت، نقد منصفانه همراه با پیشنهاداتی که وظیفه سلسله مراتب است. مقام معظم رهبری.» و توصیه هایی که مقام معظم رهبری فرمودند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.