برنامه های استخدام قضایی 1401مدیر اداره اداری و جذب ضابطین قضایی تصریح کرد: ارزیابی و تکمیل مراحل آزمون استخدامی و گزینش ضابطین اداری جهت جذب 9600 نفر نیروی اداری جهت کار در محاکم استان از اهم اقدامات سال 1400 ضروری است. این اداره کل

به گزارش ایسنا، به نقل از مرجع قضایی، محسن برزویی با اشاره به تغییر وضعیت خدمت ایثارگران در اجرای بندهای «و» پاورقی 20 قانون بودجه سال 1400، ماده 87 قانون ششم برنامه های توسعه و ماده 87. 44 قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه ملی تغییر وضعیت خدمتی کارکنان اداری را بر اساس مفاد مندرج در قوه قضائیه اعلام کرد.

با اشاره به انتخاب فرزندان ایثارگر یا ایثارگر در اجرای بند «ج» ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه؛ با جذب تعدادی نیروی مقدماتی آزمون اداری سال 1396 قوه قضائیه و با استفاده از ستاد فرماندهی جذب شدند، اظهار داشتند: سال 1401 ادامه خواهد داشت.

مدیرکل اداره امور اداری و استخدامی قوه قضائیه نیز تغییر وضعیت موجود از کارکنان پیمانی به کارکنان آزمایشی را همانند سایر اقدامات اداره کل امور اداری و استخدامی کشور تعیین کننده دانست و افزود: (شامل انتصاب، ارتقاء شغلی می شود). ، درخواست مدرک، بازنشستگی، استعفا، از کارافتادگی، فوت، اخراج، تعلیق، بازپرداخت، خاتمه، انتقال، وظایف، تشکیل خانواده و مزایای فرزند، تغییر وضعیت کار، تغییر حقوق و مزایا، تغییر محل سکونت، تغییر شغل و …

برزویی گفت: در مرحله ششم قضات شاغل در شعبه های اجرای احکام قضایی و کارکنان واحدهای ستادی مشمول مرحله اجرای احکام در شش استان استان البرز، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، مازندران و مرکزی انتخاب شدند. و همدان و بازرسی هفتم کلیه کارکنان اداری دفاتر مراجع قضایی سراسر کشور از جمله فعالیتهای آن دفتر مرکزی در طول سال بوده است. وی خاطرنشان کرد: ارزیابی عملکرد 1399 ضابطان و مدیران اداری قوه قضائیه در سال 1400 به پایان رسید و مدیران و کارکنان اداری توانستند از امتیاز تعداد کارکنان بر اساس رتبه بهره مند شوند.

وی همچنین از روند جذب و بکارگیری داوطلبان موفق در آزمون استخدامی کارکنان اداری وزارت دادگستری که در سال 1400 برگزار شد، خبر داد و تاکید کرد: جذب و تکریم فرزندان شهدا، جانباز 70 درصد در اجرای پاساژ. «ج» ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه؛ تغییر وضعیت جانبازی بر اساس بند «ز» ماده 87 قانون برنامه پنجم توسعه. و انتقال وضعیت شاغلین شرکتی، مشاغل کارگری و قراردادهای کار معین در اجرای بند «د» تبصره 20 ماده 87 قانون بودجه سال 1400 در سال 1401 ادامه خواهد داشت و در عین حال تقویت بازرسی فعال و نظارت برای بهبود سلامت اداری؛ ارزیابی وضعیت و عملکرد مدیریت ستادی و اداری در سال 1400 در اوایل سال جاری برای اولین بار. این یکی از برنامه هایی است که در سال 1401 توسط این اداره کل پیگیری می شود.

مدیرکل اداره کل امور اداری و جذب پرسنل قضایی در پایان خاطرنشان کرد: صدور به موقع احکام پرسنلی، تسریع در مکاتبات و کادرسازی عادلانه از جمله مواردی است که مورد توجه این اداره کل موجب افزایش شتاب و بهبود عملکرد می شود. از مجتمع

اداره کل ادارات عامه و استخدام مقامات دولتی و ادارات انتصاب، معاش و رفاه؛ نظارت و بازرسی؛ ارزیابی، ارزیابی، ارزیابی؛ رویه ای؛ بازنشستگی، آرشیو و اسناد؛ جذب و استخدام کارمندان؛ و واحد پشتیبانی سیستم جامع وی وظایف مختلفی را در تامین کادر اداری صادق و شریف شاغل در قوه قضائیه بر عهده دارد.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.